Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia Pleťová voda mateřídoušková 200 ml

Nobilis Tilia Pleťová voda mateřídoušková 200 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Mateřídoušková pleťová voda pečuje o potřeby mastné i smíšené pokožky náchylné ke tvorbě nedokonalostí. Rostlinné látky pokožku čistí a zároveň hojí pupínky i akné.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Mateřídoušková pleťová voda Nobilis Tilia pečuje o potřeby mastné i smíšené pokožky náchylné ke tvorbě nedokonalostí. Rostlinné látky pokožku čistí, odstraňují přebytečný kožní maz a zároveň hojí pupínky i akné. Problematická pleť je čistší, méně se mastí a získává zdravý pěstěný vzhled.

Pleťová voda aktivně čistí a zklidňuje problematickou mastnou pokožku díky obsahu výtažku z mateřídoušky. Ten je bohatý na množství silic, které mají výborné antibakteriální a léčivé vlastnosti, mastnou pleť čistí do hloubky a uvolňují nečistoty usazené v pleťových pórech.

Kromě toho mateřídouška skvěle podporuje prokrvení pleti, napomáhá tak snadnějšímu vstřebávání účinných látek do pokožky a zároveň urychluje regeneraci poškozené pleti. Mastná problematická pleť je tak v jednom kroku nejen vyčištěna, ale také zklidněna, zjemněna a ochráněna před vznikem nedokonalostí.

Očista a osvěžení

Pleťová voda s mateřídouškou od Nobilis Tilia je jako stvořená pro mastnější, smíšenou a problematickou pokožku. Dodává pokožce celou řadu prospěšných látek a pomáhá z pleti odstranit zbytky make-upu a nečistot po odlíčení. Díky přírodním výtažkům o pokožku šetrně pečuje, tonizuje ji a zanechává ji dokonale čistou bez ucpaných pórů a nedokonalostí. 

Proti mastnotě i pupínkům

Pleťová voda Nobilis Tilia má tonizující účinky a mírně stahuje rozšířené póry. Díky jejímu použití zároveň dochází k lepšímu vstřebávání účinných látek z následné péče do pokožky. Zároveň je mírně antiseptická, a tak chrání proti vzniku pupínků a dalších nedokonalostí. Pleťovou vodu můžete používat na klasickém vatovém tamponku či ji jemně vklepat do pokožky dlaněmi. 

Podpora regenerace

Mateřídouškový éterický olej je pak skvělý právě na problematickou pokožku. Pomáhá optimalizovat produkci kožního mazu, čímž zabraňuje nadměrnému maštění pleti, ale zároveň nevysušuje. Zároveň chrání proti ucpávání pórů a vzniku pupínků, a tím celkově pokožku očišťuje a harmonizuje. Navíc podporuje její prokrvení, a tím dodává pleti zdravý sjednocený tón. 

Použití: Malé množství vody naneste na vatový tampon a za jeho pomoci dočistěte pokožku obličeje. Vodu také můžete nakapat do čistých dlaní a vklepat ji přímo do pokožky.

Tip: Při vytrvalých bolestech hlavy použijte mateřídouškovou vodu k obkladům spánků a týlu.

Typy pleti: mastná pleť, smíšená pleť

Užití: vnější

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?