Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

MÁDARA Pleťové vyrovnávací mýdlo 70 g

MÁDARA Pleťové vyrovnávací mýdlo 70 g

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Pleťové vyrovnávací mýdlo se skandinávskou břízou a mořskými řasami je bohaté na vitaminy a minerály, citlivě pečuje o pleť a má vyrovnávací účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pleťové vyrovnávací mýdlo MÁDARA se skandinávskou břízou a mořskými řasami stimuluje a posiluje přirozenou obranyschopnost pleti. Vitaminy a minerály z obsažených mořských řas pečují o pleť, zatímco výtažky ze skandinávské břízy mají vyrovnávací účinek. Jemný přírodní základ mýdla důkladně čistí a botanické výtažky dodávají pokožce vitaminy a minerály.

Základ mýdla tvoří zmýdelněné rostlinné oleje pocházející z ekologického zemědělství. Navíc je obohaceno o hydrolyzovaný pšeničným protein, který přispívá k hebkosti a jemnosti pokožky.

Lotyšská značka přírodní kosmetiky Mádara je typická svým bylinkovým složením, jehož čistotu zaručuje mezinárodní nezávislý certifikát Ecocert Cosmos. Produkty obsahují bio certifikované extrakty z rostlin, které jsou výjimečné vysokým obsahem aktivních látek. Mnohé z jejich produktů jsou vhodné pro vegany.

Použití: Mýdlo napěňte s dostatečným množstvím vody v dlaních. Naneste na obličej, krouživými pohyby vyčistěte pleť a opláchněte čistou vodou.

Tip: Pleťové mýdlo na čistém přírodním základě je k pleti šetrnější než běžné čisticí gely, které obsahují SLS. Přírodní mýdlo pleť čistí dokonale, ale zbytečně ji nevysušuje.

Ostatní kategorie: Čištění pleti, Dárky do 300 Kč

Výrobce: MADARA Cosmetics, Ltd., Sampetera Str. 2 , LV-1046, Riga, Lotyšsko

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Palmate1), Sodium Cocoate1), Aqua, Glycerin1), Aroma, Sodium Citrate, CI 77891 (Titanium Dioxide)1), Algae Extract, Betula Alba Leaf Extract2), Betaine, Tocopherol, Hydrolyzed Wheat Protein, Cl 772883), Sodium Benzoate, Limonene3), Linalool4)

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství, 2) Ekologické zemědělství, 3) Čisté minerální pigmenty, 4) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Sodium Citrate, Limonene, Linalool

Konzistence: pevná

Přebal: papírový

Produktové řady: Mádara Eco Face

Nenašli jste to pravé? Co tohle?