Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

puroBIO cosmetics Plochý štětec na konturování 12 1 ks

puroBIO cosmetics Plochý štětec na konturování 12 1 ks

Certifikáty: CCPB
Balení:
474
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Menší plochý štětec je jako dělaný pro konturování obliečeje za použití sypkých i tekutých produktů. Můžete s ním nanášet i tvářenku, bronzer nebo rozjasňovač.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Plochý štětec PuroBIO se stane vaším nerozlučným parťákem pro konturování obličeje. Hodí se jak pro aplikaci sypkých, tak i kompaktních produktů. Štětiny jsou dostatečně husté, aby nabraly potřebné množství produktu a umožnily jeho rovnoměrnou aplikaci. Štětec má plochou rukojeť a menší velikost, takže ho můžete přibalit s sebou do kosmetické taštičky.

S pomocí tohoto plochého štětce svůj obličej velmi snadno vykonturujete. Můžete ho ale použít i pro nanášení tvářenky, bronzeru nebo rozjasňovače. Tento štětec s rovně střiženým chlupem je vyrobený ze syntetických vláken, a tím pádem ho ocení i vegani. Vlákna jsou také dostatečně jemná, aby štětec mohly používat i všechny ženy s citlivějším typem pleti.

Použití: Štětcem naberte malé množství bronzeru a aplikujte jej na vybrané partie obličeje, obzvlášť na spánky a pod lícní kosti. Lehce rozetřete do ztracena. Štětec můžete použít na kompaktní, sypké i krémové produkty.

Údržba: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Složení:

Syntetická vlákna, dřevo
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Syntetická vlákna, dřevo