Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

puroBIO cosmetics Plochý štětec na konturování 12 1 ks

puroBIO cosmetics Plochý štětec na konturování 12 1 ks

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Menší plochý štětec je jako dělaný pro konturování obliečeje za použití sypkých i tekutých produktů. Můžete s ním nanášet i tvářenku, bronzer nebo rozjasňovač.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Plochý štětec PuroBIO se stane vaším nerozlučným parťákem pro konturování obličeje. Hodí se jak pro aplikaci sypkých, tak i kompaktních produktů. Štětiny jsou dostatečně husté, aby nabraly potřebné množství produktu a umožnily jeho rovnoměrnou aplikaci. Štětec má plochou rukojeť a menší velikost, takže ho můžete přibalit s sebou do kosmetické taštičky.

S pomocí tohoto plochého štětce svůj obličej velmi snadno vykonturujete. Můžete ho ale použít i pro nanášení tvářenky, bronzeru nebo rozjasňovače. Tento štětec s rovně střiženým chlupem je vyrobený ze syntetických vláken, a tím pádem ho ocení i vegani. Vlákna jsou také dostatečně jemná, aby štětec mohly používat i všechny ženy s citlivějším typem pleti.

Použití: Štětcem naberte malé množství bronzeru a aplikujte jej na vybrané partie obličeje, obzvlášť na spánky a pod lícní kosti. Lehce rozetřete do ztracena. Štětec můžete použít na kompaktní, sypké i krémové produkty.

Údržba: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Nenašli jste to pravé? Co tohle?