Prohlédněte si vaše seznamy přání

Taoasis Pomeranč hořký, Demeter 5 ml

Taoasis Pomeranč hořký, Demeter 5 ml

Éterický olej z hořkého pomeranče pomáhá neutralizovat pachy a příjemně provoní domov. Působí antidepresivně, příjemně vás povzbudí a zmírní známky únavy. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Esenciální olej hořký pomeranč od Taoasis má jedinečnou sladce citrusovou vůni s jemně hořkými a květinovými tóny a pomáhá neutralizovat pachy. Má výborné antidepresivní, povzbuzující a revitalizační účinky a pomáhá zmírňovat známky únavy. Je vhodný při psychickém vypětí a snižuje dopady stresu na organismus.

Hořký pomeranč podporuje tvorbu trávicích enzymů a působí proti žaludečním nevolnostem, bolestem břicha i křečím. Používá se také proti bolestem hlavy a přispívá k odbourávání celulitidy. Je vhodný do aromalampy či difuzéru, stejně jako do pečujících krémů, koupele nebo pro uvolňující masáž. Osvěžující éterický olej využijete také v případě, že chcete příjemně provonět svůj domov na dlouhou dobu a eliminovat nežádoucí pachy.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Těhotné ženy mohou používat éterický olej pomeranč v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. Lze jej používat v přítomnosti dětí od tří let věku. Citrusové éterické oleje působí fototoxicky. Nevystavujte po jejich aplikaci kůži přímému slunečnímu záření po dobu 12 hodin ani nechoďte do solária.

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, celulitida, nespavost a nervozita, žaludeční problémy

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?