AlmaWin Prací prostředek tekutý, na tmavé a černé prádlo 750 ml

AlmaWin Prací prostředek tekutý, na tmavé a černé prádlo 750 ml

  • Značka: AlmaWin
  • Balení: 750 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: ECO GARANTIE, VEGAN
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 156 Kč

Tekutý prací prostředek na tmavé a černé prádlo Almawin je tvořen rostlinnými složkami, které účinně odstraní nečistoty, zároveň zafixují barvu prádla a zabrání jejímu vyšisování. Díky přírodnímu složení je prací prostředek šetrný i k té nejcitlivější pokožce, nedráždí a nezpůsobuje alergické reakce.

Základ pracího prostředku tvoří jemné rostlinné mýdlo a přírodní tenzidy. Tyto dvě složky vytvoří krémovou pěnu, která účinně odstraní nečistoty zažrané ve vláknech oblečení, ale zároveň nepoškodí a nevyšisuje barvu textilu. Navíc, o příjemnou svěží vůni se postará kombinace esenciálních olejů z verbeny a eukalyptu.

Přírodní složení je šetrné jak k citlivé pokožce náchylné k alergiím, tak k životnímu prostředí. Obsažené složky se začnou při kontaktu s odpadními vodami rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně nezatěžují přírodu.

Dávkování: Podle míry zašpinění přidejte na várku prádla 1-2 odměrky pracího prostředku.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5 %) , Aniontové tenzidy, Rostlinné mýdlo1), Esenciální olej z verbeny, Esenciální olej z eukalyptu, Limonen, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol

1) Organic agriculture

Možné alergeny: Esenciální olej z verbeny, Esenciální olej z eukalyptu, Limonen, Citral, Geraniol, Linalool, Citronellol

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: AlmaWin Reinigungskonzentrate GmbH, Talstrasse 2, DE 73650 Winterbach Německo, www.almawin.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Monika 24. 5. 2017 21:35

Používám tento prací prostředek spolu s aviváží Almavin verbena. Jsem naprosto spokojená,žádné mapy ani poškození ani u oblečení určeného pro ruční praní -peru ho v pračce. Nedávám program pro poloviční dávku prádla a ždímám jen na 600.

Bílé mapy / Klára 17. 1. 2017 16:32

Koupila jsem si tento prostředek, abych zabránila blednutí barvy a zamezila bílým skvrnám, které na tmavém prádle zanechává aviváž a prací gely. Bohužel výsledek byl spíše opačný. Kalhoty, ač jsem je do pračky otočila, na sobě měly po použití pouze tohoto prostředku (bez aviáže či čehokoliv přidaného) tolik bílých map a fleků jako nikdy. Pro mě tudíž tento prací prostředek svůj účel nesplnil.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?