Terranova Health Přírodní Betakaroten Komplex 50 ks

Beta Carotene (natural) Complex

Terranova Health Přírodní Betakaroten Komplex 50 ks

Beta Carotene (natural) Complex

544
Skladem u dodavatele
Možnosti dodání: Do týdne u vás
Praha, OC DBK > 4 ks / Praha, Palác Lucerna > 4 ks / Praha, Karlín > 3 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 2 ks

Doplněk stravy s přírodním betakarotenem pro ochranu kůže a prodloužení krásného opálení. Obohaceno o superpotraviny.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Přírodní Betakaroten Komplex Terranova Health (Beta Carotene (natural) Complex) je doplněk stravy s přírodním zdrojem betakarotenu.

Betakaroten poskytuje kůži ochranu před slunečním zářením, urychluje její hnědnutí a prodlužuje krásné opálení. Zároveň chrání buňky před předčasným stárnutím, obnovuje pleťové buňky a urychluje hojení ran. Betakaroten neboli provitamin A je v tomto produktu derivován z přírodních zdrojů, konkrétně z mořské řasy KELP. Přírodní zdroj zajišťuje maximální vstřebatelnost a využitelnost organismem. Účinky synergicky podporuje komplex superpotravin, o které je složení obohaceno. Je to např. potočnice lékařská, spirulina nebo rakytník.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Doplněk stravy obsahuje tyto superpotraviny: SPIRULINA - RAKYTNÍK

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 kapsle denně spolu s jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojicí ženy.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?