Terranova Health Probiotika pro děti 50 ks

Green Child Friendly Microflora

Terranova Health Probiotika pro děti 50 ks

Green Child Friendly Microflora

319
311
Skladem u dodavatele
Možnosti dodání: Do týdne u vás
Brno, Šilingrovo náměstí > 4 ks / Praha, Bílá Labuť > 2 ks / Praha, Palác Lucerna > 1 ks

Probiotika pro děti obsahují tři druhy probiotických kultur obohacených o superpotraviny pro zdravou střevní mikroflóru dětí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Probiotika pro děti Terranova Health (Green Child Friendly Microflora) obsahují tři druhy probiotických kultur spolu se superpotravinami, které podporují zdraví střev, obnovují střevní mikroflóru a posilují imunitu.

Probiotika a prebiotika napomáhají obnovovat střevní mikroflóru narušenou zátěžovými situacemi. Probiotika obsahují kombinaci tří druhů probiotických kultur (bakterií) obohacených o fruktooligosacharidy a výtažky z červené řepy, špenátu a kapusty. Ty jsou zdrojem mnoha minerálních látek i vitaminů prospěšných pro obnovu vitality dětského organismu.

Probiotika pro děti obnovují mikrobiom, posilují obranyschopnost a slouží k produkci vitaminu K. Trávicí enzymy napomáhají správné funkci trávicí soustavy a zpříjemňují každodenní zažívání.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

V doplňku stravy jsou obsaženy tyto superpotraviny: ČERVENÁ ŘEPA - ŠPENÁT - KAPUSTA

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Po otevření je potřeba skladovat v chladu.

Dávkování: dětem od 4 do 12 let podávejte 1 kapsli denně spolu s jídlem. Pokud mají děti problém s polykáním kapslí, můžete jim jejich obsah nasypat do džusu či jogurtu.

Upozornění: kapsle nejsou určeny pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita, Doplňky stravy pro děti

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Nejlepší přítel člověka: probiotika I.

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?