Nástroje Zdraví Propolis bio, kapsle

Nástroje Zdraví Propolis bio, kapsle

  • Bez DPH 235 Kč

Kapsle s obsahem čistého propolisu působí jako účinná přírodní dezinfekce. Propolis podporuje činnost imunitního systému, urychluje regeneraci drobných poranění a posiluje celý organismus.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Kapsle s obsahem čistého propolisu působí jako účinná přírodní dezinfekce. Mimo to propolis podporuje činnost imunitního systému, urychluje regeneraci drobných poranění a chrání organismus před nepříznivými vlivy. Jsou vhodné při bolestech zubů nebo bolestech v krku.

Propolis obsahuje vzácné kyseliny a další látky, které mají výborné dezinfekční účinky. Také aktivně napomáhá regeneraci pokožky i sliznice a je proto i výborným pomocníkem při ošetřování drobných ranek. Díky tomu, že propolis působí antisepticky a antivirově, je vhodný pro posílení organismu i jako podpora rekonvalescence.

Propolis je výborným pomocníkem při bolestech zubů a působí jako prevence při pravidelném výskytu aftů. Je vhodný jako doplněk léčby různých druhů ekzémů a podprouje regeneraci poranění pokožky. Dále pomáhá zmírňovat potíže s ledvinami, močovým měchýřem nebo prostatou. Podporuje správnou činnost trávicího ústrojí a příspívá k odstranění zažívacích problémů.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 2x denně nejlépe s jídlem. Zapijte vydatným množstvím vody.

Upozornění: Neužívejte, pokud máte alergii na včelí produkty! Jedná se o potravinový doplněk, který není náhradou pestré stravy. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete potravinový doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?