Propolis, extrakt 25 ml

Propolis, extrakt 25 ml

  • Značka: ostatní
  • Balení: 25 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 70 Kč

Propolis neboli včelí tmel je směs pryskyřic, vosku, éterických olejů a dalších biologicky aktivních přírodních látek. Suroviny na tvorbu propolisu sbírají včely na rostlinách, které tvoří pryskyřičné látky. Už při samotném sběru do něj přidávají výměšky ze svých žláz a začíná přeměna tohoto přírodního zázraku.

Nejúčinnější je v kombinaci s lihem, který zesiluje jeho přírodní antiseptické a antivirové vlastnosti. Propolis zvyšuje odolnost organismu a urychluje jeho rekonvalescenci, užívá se proto v chřipkovém období, ale také jako podpůrný prostředek při rekonvalescenci po těžších onemocněních či operacích.

Propolis je vynikajícím pomocníkem při všech zánětlivých onemocněních v těle. Urychluje hojení aftů, působí anesteticky při bolení zubů, či bolestech v krku. Pomáhá i zmírňovat průběh zánětů ledvin, močového měchýře či prostaty. Zlepšuje trávicí funkci a odstraňuje problémy se zažíváním.

Skladování: Skladujte při teplotě do 15 °C.

Dávkování: Užívejte 8–20 kapek 2-3krát denně. Vzhledem k vysoké koncentraci alkoholu doporučujeme přípravek zředit vodou v poměru 1:1. Případný zákal není na závadu.

Upozornění: Doplněk není vhodný pro osoby alergické na včelí produkty a pro těhotné a kojící ženy. Není určeno dětem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?