Sonett Prostředek na čištění podlah 500 ml

Sonett Prostředek na čištění podlah 500 ml

  • Bez DPH 206 Kč

Prostředek na čištění podlah je vhodný pro pravidelnou údržbu dřevěných podlah a je také výborný pro konzervaci dřeva. Hodí se na lakované, voskované i neošetřené povrchy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Prostředek na čištění podlah Sonett je vhodný nejen pro pravidelnou údržbu dřevěných podlah, ale je také výborným pomocníkem pro konzervaci dřeva. Obsažené přírodní vosky dřevo ochrání před poškozením a navíc oživí jeho barvu. Díky tomu se koncentrát hodí na lakované, voskované i neošetřené povrchy.

Prostředek na čištění podlah můžete použít nejen k čištění dřevěných podlah a dřevěného nábytku a obložení, ale také na korek či laminát. Díky jednoduchému přírodnímu složení jsou nečistoty účinně odstraněny a zároveň je dřevěný povrch ošetřen a zakonzervován za pomoci vosků. Ty na povrchu vytvoří lehký ochranný film, který chrání dřevo před poškrábáním, a také mu dodají lesk a barevné oživení.

Díky složení s přírodními vosky je prostředek šetrný nejen k čištěnému povrchu a k jemné pokožce rukou, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se totiž při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Do 5 litrů vody přidejte 5 ml koncentrátu. Nepoužívejte nezředěné!

Upozornění: Přípravek může ztmavit odstín neošetřených dřevěných povrchů, proto před použitím vyzkoušejte na části povrchu. Skladujte mimo dosah dětí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5-15 %) , Uhličitan draselný (1-5 %) , Šelakový vosk, Karnaubský vosk, Vosk ze škumpy (1-5 %) , Zmýdelněný kukuřičný olej (1-5 %) , Rostlinný alkohol, Rostlinný glycerin, Voda

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez parfemace, bez vůně

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5, D-88693 Deggenhausen Německo, www.sonett-drogerie.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?