Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Sonett Prostředek na čištění podlah 500 ml

Sonett Prostředek na čištění podlah 500 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Prostředek na čištění podlah je vhodný pro pravidelnou údržbu dřevěných podlah a je také výborný pro konzervaci dřeva. Hodí se na lakované, voskované i neošetřené povrchy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Prostředek na čištění podlah Sonett je vhodný nejen pro pravidelnou údržbu dřevěných podlah, ale je také výborným pomocníkem pro konzervaci dřeva. Obsažené přírodní vosky dřevo ochrání před poškozením a navíc oživí jeho barvu. Díky tomu se koncentrát hodí na lakované, voskované i neošetřené povrchy.

Prostředek na čištění podlah můžete použít nejen k čištění dřevěných podlah a dřevěného nábytku a obložení, ale také na korek či laminát. Díky jednoduchému přírodnímu složení jsou nečistoty účinně odstraněny a zároveň je dřevěný povrch ošetřen a zakonzervován za pomoci vosků. Ty na povrchu vytvoří lehký ochranný film, který chrání dřevo před poškrábáním, a také mu dodají lesk a barevné oživení.

Díky složení s přírodními vosky je prostředek šetrný nejen k čištěnému povrchu a k jemné pokožce rukou, ale také k životnímu prostředí. Obsažené složky se totiž při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně tak nezatěžují přírodu.

Použití: Do 5 litrů vody přidejte 5 ml koncentrátu. Nepoužívejte nezředěné!

Upozornění: Přípravek může ztmavit odstín neošetřených dřevěných povrchů, proto před použitím vyzkoušejte na části povrchu. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Sonett OHG, Ziegeleiweg 5 , D-88693, Deggenhausen, Německo

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Neiontové tenzidy (5-15 %) , Uhličitan draselný (1-5 %) , Šelakový vosk, Karnaubský vosk, Vosk ze škumpy (1-5 %) , Zmýdelněný kukuřičný olej (1-5 %) , Rostlinný alkohol, Rostlinný glycerin, Voda

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?