Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Nobilis Tilia První porodní olej 20 ml

Nobilis Tilia První porodní olej 20 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Masážní olej Gaia pomáhá lépe zvládat kontrakce dělohy v první době porodní. Osvědčená kombinace esenciálních olejů přináší úlevu, uklidňuje a eliminuje vliv negativních emocí během porodu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Masážní olej Gaia Nobilis Tilia pomáhá lépe zvládat kontrakce dělohy v první době porodní. Osvědčená kombinace bylinek a esenciálních olejů zklidňuje, harmonizuje tělo i mysl a napomáhá hladkému průběhu samotného porodu. Masážní olej přináší úlevu, uklidňuje a eliminuje vliv negativních emocí během porodu.

Olej je natolik účinný díky kombinaci éterických olejů používaných při porodu již po staletí. Šalvěj muškátová společně s levandulí napomáhají uvolnění a uklidnění, zatímco kadidlovníkový olej tlumí bolest, eliminuje úzkost a má lehké sedativní účinky. Během první doby porodní přináší úlevu od bolestí i uklidnění samotná masáž šíje a ramen, ale také obsažené esenciální oleje, které rodičku zklidní a napomohou jejímu uvolnění.

Pro snadný porod

Masážní olej Gaia je určen nejen pro období těhotenství, ale zejména pro samotný porod. Díky jedinečné variaci přírodních éterických olejů přináší oporu v první době porodní a pečuje o vaše tělo i mysl. Obsahuje oleje, jejichž kombinace je ověřená již staletími a vychází z tradičního léčitelství. Náročné období porodu tak bude o něco snadnější a veselejší.

Uvolnění a zklidnění

Masážní olej Gaia je určen pro první dobu porodní, kdy dochází k rychlejšímu nástupu kontrakcí. Ulevuje při bolestech a je skvělou podporou pro co nejsnazší a nejrychlejší průběh porodu. Pomáhá uvolnit namožené svalstvo a usnadnit tak samotný porod. Zároveň intenzivně působí na psychiku, zmírňuje negativní emoce a posiluje mysl.

Péče o vaši mysl

Masážní olej Gaia obsahuje pouze přírodní složky a nezatěžuje vaše tělo syntetickými ingrediencemi, parfemací či konzervanty. Přírodní oleje pečují o pokožku šetrně, ale účinně a zanechávají ji dokonale jemnou. Díky éterickým olejům pak masážní olejíček pečuje také o psychiku rodičky, neboť pomáhá zmírnit nervozitu, podporuje sebedůvěru a zklidňuje mysl.

Použití: Masírujeme ramena a šíji, ale i chodidla, dlaně i zápěstí. S použitím masážního oleje je třeba počkat alespoň 30 minut po podání léků.

Tip: Olej je vhodný i při pobytu v porodní vaně.

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?