Prohlédněte si vaše seznamy přání

puroBIO cosmetics Řasenka LAM 01 Black 10 ml

puroBIO cosmetics Řasenka LAM 01 Black 10 ml

Certifikáty: CCPB
Balení:
350
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Řasenka LAM Black dodá řasám výraznou černou barvu a zároveň je natočí a zahustí. Pro přirozený vzhled stačí aplikovat jednu vrstvu, dvě až tři vrstvy vám dodají černočerný uhrančivý pohled.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Řasenka LAM Black PuroBIO dodá řasám výraznou černou barvu a zároveň je natočí a zahustí. Pro přirozený vzhled stačí aplikovat jednu vrstvu, dvě až tři vrstvy vám dodají černočerný uhrančivý pohled. Kromě syté barvy se LAM řasenka postará i o výživu řas za pomoci šťávy z Aloe vera a rostlinného glycerinu.

Krémová řasenka perfektně zvýrazní váš pohled a řasy v jednom kroku prodlouží a zahustí. Navíc má pečující vlastnosti díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera a rostlinnému glycerinu. O řasy se stará a vyživuje je, přesto má lehké krémové složení a řasy zbytečně nezatěžuje. Úzký asymetrický kartáček se postará o dokonalé rozčesání, obalí mascarou každou řasu a lehce ji natočí.

Použití: Kartáčkem pročešte řasy a rovnoměrně na ně aplikujte mascaru. Podle potřeby můžete řasenku vrstvit. Jedna vrstva pro přirozený vzhled, dvě pro dlouhé husté řasy a tři pro tmavě černé nepřehlédnutelné líčení.

Barva: černá

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Veronika 14. 11. 2017 19:19

Je možné, že jsem dostala jen špatně skladovaný kus nebo tak něco, ale mně se tato řasenka šíleně moc drolí už od prvního použití. Do hodiny po nanesení ji mám v očích a čím déle ji na očích mám, tím hůř. Jinak je řasenka moc fajn, řasy natočí, je opravdu černá a dodá i objem. Bohužel ale na mé suché a citlivé oči tuhle řasenku prostě nemůžu.

/ Michaela 19. 8. 2019 08:33

Toto je opravdu špatná řasenka. Vůbec nezasychá a celý den si ji otírám z víček. Rozhodně nedoporučuji.

/ magda 10. 2. 2017 23:04

Rasenka hezky zvyrazni rasy,doda jim objem,nedroli se,ale velmi snadno se rozmaze...trocha slz a je mimo rasy

/ Andrea 3. 12. 2017 11:49

Řasenka se velmi drolí a vůbec na řasách nevydrží.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: