Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

puroBIO cosmetics Řasenka LAM 01 Black 10 ml

puroBIO cosmetics Řasenka LAM 01 Black 10 ml

Řasenka LAM Black dodá řasám výraznou černou barvu a zároveň je natočí a zahustí. Pro přirozený vzhled stačí aplikovat jednu vrstvu, dvě až tři vrstvy vám dodají černočerný uhrančivý pohled.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Řasenka LAM Black PuroBIO dodá řasám výraznou černou barvu a zároveň je natočí a zahustí. Pro přirozený vzhled stačí aplikovat jednu vrstvu, dvě až tři vrstvy vám dodají černočerný uhrančivý pohled. Kromě syté barvy se LAM řasenka postará i o výživu řas za pomoci šťávy z Aloe vera a rostlinného glycerinu.

Krémová řasenka perfektně zvýrazní váš pohled a řasy v jednom kroku prodlouží a zahustí. Navíc má pečující vlastnosti díky vysokému podílu šťávy z Aloe vera a rostlinnému glycerinu. O řasy se stará a vyživuje je, přesto má lehké krémové složení a řasy zbytečně nezatěžuje. Úzký asymetrický kartáček se postará o dokonalé rozčesání, obalí mascarou každou řasu a lehce ji natočí.

Použití: Kartáčkem pročešte řasy a rovnoměrně na ně aplikujte mascaru. Podle potřeby můžete řasenku vrstvit. Jedna vrstva pro přirozený vzhled, dvě pro dlouhé husté řasy a tři pro tmavě černé nepřehlédnutelné líčení.

Ostatní kategorie: Dekorativní kosmetika

Barva: černá

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Nenašli jste to pravé? Co tohle?