Prohlédněte si vaše seznamy přání

Dado Sens Řasenka pro citlivé oči Black, Hypersensitive 10 ml

Dado Sens Řasenka pro citlivé oči Black, Hypersensitive 10 ml

Řasenka pro citlivé oči Black je vhodná i pro nejnáročnější uživatelky, včetně citlivých očí a nositelek kontaktních čoček. Množství pečujících látek a extraktů vyživuje řasy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Řasenka pro citlivé oči Dado Sens Black je mimořádně vhodná i pro ty nejnáročnější uživatelky a i pro ty, které nosí kontaktní čočky. Černá řasenka v sobě spojuje množství rostlinných olejů, vosků a kvalitní minerální pigmenty pro sytý tmavý odstín. Řasenka tak nejenom přirozeně zvýrazní váš pohled, ale také o řasy pečuje a vyživuje je.

Díky jemnému složení s nulovým obsahem parfemace či jiných dráždivých látek je řasenka skvělá pro citlivé oči. Řasenka je jemná, ale přesto má výjimečné posilující účinky. Díky obsahu bambusového prášku a prášku z mořských řas řasy okamžitě posílí a dodá jim plný vzhled, zároveň řasy vyživuje a pěstí. Obsah kaméliového a jojobového oleje řasy posiluje a vyživuje, zatímco ricinový olej se stará o jejich zdravý růst. Obsah rostlinných olejů navíc zaručuje krémovou texturu řasenky a ta se tak snadno příjemně aplikuje.

Použití: Nanášejte řasenku od kořínků ke konečkům, kartáčkem přitom jemně otáčejte. Pro výraznější líčení můžete řasenku aplikovat ve dvou vrstvách.

Výrobce: DADO-Cosmed GmbH, Lindenstraße 15 , 75365, Calw, Německo , tel: +49 7051 59093

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?