Dado Sens Řasenka pro citlivé oči Black, Hypersensitive 10 ml

Dado Sens Řasenka pro citlivé oči Black, Hypersensitive 10 ml

Původní cena: 474 Kč

Řasenka pro citlivé oči Black je vhodná i pro nejnáročnější uživatelky, včetně citlivých očí a nositelek kontaktních čoček. Množství pečujících látek a extraktů vyživuje řasy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Řasenka pro citlivé oči Dado Sens Black je mimořádně vhodná i pro ty nejnáročnější uživatelky a i pro ty, které nosí kontaktní čočky. Černá řasenka v sobě spojuje množství rostlinných olejů, vosků a kvalitní minerální pigmenty pro sytý tmavý odstín. Řasenka tak nejenom přirozeně zvýrazní váš pohled, ale také o řasy pečuje a vyživuje je.

Díky jemnému složení s nulovým obsahem parfemace či jiných dráždivých látek je řasenka skvělá pro citlivé oči. Řasenka je jemná, ale přesto má výjimečné posilující účinky. Díky obsahu bambusového prášku a prášku z mořských řas řasy okamžitě posílí a dodá jim plný vzhled, zároveň řasy vyživuje a pěstí. Obsah kaméliového a jojobového oleje řasy posiluje a vyživuje, zatímco ricinový olej se stará o jejich zdravý růst. Obsah rostlinných olejů navíc zaručuje krémovou texturu řasenky a ta se tak snadno příjemně aplikuje.

Použití: Nanášejte řasenku od kořínků ke konečkům, kartáčkem přitom jemně otáčejte. Pro výraznější líčení můžete řasenku aplikovat ve dvou vrstvách.

Výrobce: DADO-Cosmed GmbH, Lindenstraße 15, 75365 Calw Německo, tel: +49 7051 59093, http://company.dadosens.com

Nenašli jste to pravé? Co tohle?