Weleda Ratanhová ústní voda 50 ml

Weleda Ratanhová ústní voda 50 ml

Značka: Weleda
Certifikáty: NATRUE
Certifikát NATRUE
209
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Praha, OD Kotva > 3 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Karlín > 2 ks

Ratanhová ústní voda osvěžuje ústní dutinu díky obsaženým rostlinným výtažkům a přírodním esenciálním olejům. Výtažky navíc podporují přirozené ochranné funkce sliznice, podporují regeneraci dásní.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu12
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Ratanhová ústní voda Weleda osvěžuje ústní dutinu díky obsaženým rostlinným výtažkům a přírodním esenciálním olejům. Výtažky navíc podporují přirozené ochranné funkce sliznice, regeneraci dásní a navíc chrání chrup před zubním kazem.

Ústní voda má výborné účinky díky výtažkům z kořene ratanha. Ten má výrazné dezinfekční a adstringentní účinky. Brání taky vzniku paradentózy, mírní záněty a bojuje proti výskytu aftů a drobných poranění v ústech. Také výtažky z myrhy působí antibakteriálně a účinek ratanhy ještě umocňují.

Díky Ratanhové ústní vodě budou dásně zdravější, pevnější a odolnější proti krvácení. Obsažené rostlinné výtažky pečují o ústní dutinu, zmírňují záněty a zanechávají ji zdravou.

Okamžité osvěžení

Ústní voda je v dnešní době nutností při pravidelné hygieně dutiny ústní. Pokud se ale nechcete vystavovat riziku, že se vám do trávicího traktu dostanou potenciálně dráždivé syntetické složky, volte ústní vodu Weleda, jejíž složení je zcela přírodní. Rostlinné výtažky efektivně pečují o zdraví celé dutiny ústní a pomáhají dokončit hygienu po použití kartáčku a pasty na zuby.

Dokonalá čistota

Ústní voda Weleda působí přirozeně antibakteriálně, proto pomáhá dezinfikovat celou ústní dutinu i tam, kde kartáček nedosáhne. Dobře proniká do mezizubních prostor a čistí i jazyk a patro, díky tomu efektivně brání množení bakterií způsobujících zubní kaz. Zároveň zuby posiluje, chrání proti podráždění dásní a osvěžuje dech.

Svěží dech

Základní účinnou látkou je výtažek z kořene ratanha, jež je přirozeně antiseptický a má dezinfekční účinky. Ratanha pomáhá nejen chránit proti zubnímu kazu, ale má i adstringentní vlastnosti, proto působí podpůrně při drobných poraněních či podráždění dutiny ústní. Chrání proti paradentóze a poškození dásní. Příjemná jemně bylinná vůně pak provoní váš dech na celý den. 

Použití: Do sklenice s čistou vodou kápneme pár kapek Ratanhové ústní vody, aby vznikl narůžovělý roztok. Tekutinou si vypláchneme ústa a vyplivneme.

Tip: Při drobných zánětech či aftech v dutině ústní kápněte trochu ústní vody na vatovou štětičku a přiložte na postižené místo. Díky antibakteriálním a adstringentním účinkům ústní vody se poranění rychleji zahojí.

Upozornění: Kvůli obsahu výtažku z kořene ratanhy má ústní voda výraznou červenou barvu, která nejde odstranit z tkanin ani plastu.

Značka přírodní kosmetiky Weleda byla založena na antroposofických principech Rudolfa Steinera a v současné době je největším výrobcem přírodní kosmetiky i produktů přírodní medicíny.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu12

5 léčivých rostlin pro krásné zuby

Biodynamické zemědělství aneb Návrat ke kořenům

Jak se rodí krém - aneb pleťová péče Weleda

Krása z přírody, která překonává čas

Plomby – skrytá hrozba ve vašich ústech

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 1. část

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 2. část

Přírodní zubní pasty: otázky a odpovědi

Vyzkoušeli jsme: Zubní pastu Sole od Weleda

Weleda – celostní kosmetika pro všechny

Weleda: Keltská bohyně

Weleda: Krása z přírody, která překonává čas

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Pokud máte problém tak rozhodně kupujte / Renata 17. 7. 2021 00:03

Narozdíl od pasty Weledy je tato ústní voda úplný jiný level. Měla jsem zánět na sedmičce,docela bolestivý. Dala jsem si prvni den tuto vodu,druhý den to bylo lepší. Zkusila jsem i druhý den a co myslíte po bolesti ani zmínka. A věřím že bych trpěla déle. Takže si myslím že funguje. Co se týče chutí tak nemám nic proti,dá se na to zvyknout.

Výborný pomocník na afty / Lady eS 16. 8. 2016 16:28

Voda je skvělá na dásně a skvělý lék na afty nebo jejich předcházení. Pokud už se mi nějaký aft udělá, nakapu pár kapek na vatovou tyčinku a přejíždím 3x denně po aftu. Do dvou dnů ho krásně vyléčí. Žádné bolestivé trápení se s aftem 14 dní. I když musím říci, že od té doby, co vodu používám jsem měla aft snad jen jednou. A to je velké HURÁ, jelikož dřív jsem na afty trpěla jako prase.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?