Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Svěží Ratanhová zubní pasta jemně a přítom důkladně čistí chrup i celou ústní dutinu. O dezinfekční účinek se postará výtažek z kořene jihoamerické ratanhy, který posiluje dásně i zuby.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Svěží Ratanhová zubní pasta Weleda jemně a přítom důkladně čistí chrup i celou ústní dutinu. O dezinfekční účinek se postará výtažek z kořene jihoamerické ratanhy. Díky tomu je pasta mimořádně šetrná a vhodná ke každodenní péči o citlivý chrup i dásně.

Výtažek z kořene ratanhy je bohatý na antiseptické, antibakteriální a adstringentní látky. Díky tomu ratanha posiluje dásně i zuby, zamezuje tvorbě poranění a aftů a zároveň mírní zánět.

Jemnou pěnu a šetrné čistící účinky dodává Ratanhové pastě přírodní plavená křída. Ta vyčistí chrup šetrně a zároveň účinně. Při každodenním používání napomáhá pasta předcházet paradentóze, eliminuje výskyt aftů a drobných ranek v ústech a urychluje jejich hojení.

Přírodní volba

Ratanhová zubní pasta od Weledy je skvělou volbou mezi přírodními pastami na zuby. Pokud vám nevyhovují klasické zubní pasty s chemickým složením nebo hledáte ekologicky šetrnou variantu, je tato zubní pasta pro vás perfektní volbou. Zubní pasta Weleda čistí vaše zuby šetrně, avšak důsledně a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní.

Důkladná očista

Základ této přírodní zubní pasty tvoří tzv, plavená křída, která má skvělé čistící účinky. Dokáže účinně odstranit nečistoty v oblasti zubů, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a zároveň bělí zuby díky odstranění dlouhodobě usazených nečistot. Plavená křída nezatěžuje organismus a spolu s dalšími přírodnímí složkami a rostlinnými výtažky podporuje obranyschopnost dutiny ústní.

Čisté zuby a svěží dech

Zubní pasta ratanhová pak obsahuje také výtažek z kořene jihoamerické ratanhy, který má posilující účinky a pomáhá chránit zuby i dásně. Brání proti krvácení dásní, tvorbě aftů či jiných onemocnění ústní dutiny, zároveň podporuje hojení a regeneraci sliznic.  Tato zubní pasta je vhodná pro každodenní použití a pečuje o celou dutinu ústní.

Použití: Malé množství zubní pasty aplikujte na zubní kartáček a čistěte ústní dutinu po dobu 2 minut. Ústa vydatně vypláchněte vlažnou vodou, nepolykejte.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11, CH-4144 Arlesheim Švýcarsko, www.weleda-kosmetika.cz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Voda, Uhličitan vápenatý, Glycerin, Přírodní hlinka, Alkohol, Aroma1), Extrakt z kořene ratanhy, Extrakt z myrhy, Xanthanová guma, Amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové, Limonen1)

INCI: Aqua, Calcium Carbonate, Glycerin, Magnesium Aluminum Silicate, Alcohol, Aroma1), Krameria Triandra Root Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Xantan Gum, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene1)

1) Přírodní esenciální oleje

Možné alergeny: Aroma, Limonen, Alcohol, Limonene

Konzistence: hutná krémová

Obal: kovový

Přebal: papírový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?