Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Weleda Ratanhová zubní pasta 75 ml

Uložit na seznam přání
Značka: Weleda
Certifikáty: NATRUE
Certifikát NATRUE
Uložit na seznam přání
139
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Svěží Ratanhová zubní pasta jemně a přítom důkladně čistí chrup i celou ústní dutinu. O dezinfekční účinek se postará výtažek z kořene jihoamerické ratanhy, který posiluje dásně i zuby.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(9)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Svěží Ratanhová zubní pasta Weleda jemně a přítom důkladně čistí chrup i celou ústní dutinu. O dezinfekční účinek se postará výtažek z kořene jihoamerické ratanhy. Díky tomu je pasta mimořádně šetrná a vhodná ke každodenní péči o citlivý chrup i dásně.

Výtažek z kořene ratanhy je bohatý na antiseptické, antibakteriální a adstringentní látky. Díky tomu ratanha posiluje dásně i zuby, zamezuje tvorbě poranění a aftů a zároveň mírní zánět.

Jemnou pěnu a šetrné čistící účinky dodává Ratanhové pastě přírodní plavená křída. Ta vyčistí chrup šetrně a zároveň účinně. Při každodenním používání napomáhá pasta předcházet paradentóze, eliminuje výskyt aftů a drobných ranek v ústech a urychluje jejich hojení.

Přírodní volba

Ratanhová zubní pasta od Weledy je skvělou volbou mezi přírodními pastami na zuby. Pokud vám nevyhovují klasické zubní pasty s chemickým složením nebo hledáte ekologicky šetrnou variantu, je tato zubní pasta pro vás perfektní volbou. Zubní pasta Weleda čistí vaše zuby šetrně, avšak důsledně a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní.

Důkladná očista

Základ této přírodní zubní pasty tvoří tzv, plavená křída, která má skvělé čistící účinky. Dokáže účinně odstranit nečistoty v oblasti zubů, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a zároveň bělí zuby díky odstranění dlouhodobě usazených nečistot. Plavená křída nezatěžuje organismus a spolu s dalšími přírodnímí složkami a rostlinnými výtažky podporuje obranyschopnost dutiny ústní.

Čisté zuby a svěží dech

Zubní pasta ratanhová pak obsahuje také výtažek z kořene jihoamerické ratanhy, který má posilující účinky a pomáhá chránit zuby i dásně. Brání proti krvácení dásní, tvorbě aftů či jiných onemocnění ústní dutiny, zároveň podporuje hojení a regeneraci sliznic.  Tato zubní pasta je vhodná pro každodenní použití a pečuje o celou dutinu ústní.

Použití: Malé množství zubní pasty aplikujte na zubní kartáček a čistěte ústní dutinu po dobu 2 minut. Ústa vydatně vypláchněte vlažnou vodou, nepolykejte.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Aroma, Limonen, Limonene

Konzistence: hutná krémová

Obal: kovový

Přebal: papírový

Složení:

Voda, Uhličitan vápenatý, Glycerin, Přírodní hlinka, Alkohol, Aroma1, Extrakt z kořene ratanhy, Extrakt z myrhy, Xantanová guma, Amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové, Limonen1 Aqua, Calcium Carbonate, Glycerin, Magnesium Aluminum Silicate, Alcohol, Aroma1, Krameria Triandra Root Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Xanthan Gum, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene1
1
Přírodní esenciální oleje
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu (9)

5 léčivých rostlin pro krásné zuby

Biodynamické zemědělství aneb Návrat ke kořenům

Fluor v zubních pastách: Nebezpečí??

Jak se rodí krém - aneb pleťová péče Weleda

Jak vybrat přírodní zubní pastu

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 1. část

Přírodní zubní pasty a ústní péče: 2. část

Weleda – celostní kosmetika pro všechny

Weleda: Keltská bohyně

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

skvělá pasta / Michaela 31. 10. 2017 11:14

Vyzkoušela jsem od Weledy všechny jejich zubní pasty a musím říci, že tato mi vyhovuje asi nejvíce, neboť má skupenství nejvíce podobné běžné zubní pastě. Dobře chutná a zvyknete si na ni velice rychle. Já nemohu používat běžné pasty s fluorem, dělají se mi po nich hrozné boláky v oblasti okolo úst. Od té doby, co používám přírodní pasty od Weledy se mi neudělal ani jeden bolák, takže mohu jen doporučit.

Nejlepší pasta / Lady eS 16. 8. 2016 11:44

Nejlepší pasta, jakou jsem kdy měla. Je méně pálivá, z čehož mám radost. Nemám ráda hodně pálivé pasty. To ovšem neznamená, že dech neosvěží. Osvěží, díky mátě peprné a kadeřavé. Chuť je pro mě příjemná, ale chvilku mi trvalo než jsem si na ní zvykla. Pak jsem si ji natolik oblíbila, že už nechci jinou. Zvyknout si musíte i na to, že vůbec nepění a že není potřeba vody. Pastu se vám nepovede ani trochu napěnit. Pasta má předcházet krvácení dásní. Je to pravda. Na krvácení dásní jsem trpěla hodně. Po delším užívání už konečně neplivu krev. Pasta je vhodná i na ty nejcitlivější dásně.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Možné alergeny: Aroma, Limonen, Limonene

Konzistence: hutná krémová

Obal: kovový

Přebal: papírový

Složení:

Voda, Uhličitan vápenatý, Glycerin, Přírodní hlinka, Alkohol, Aroma1, Extrakt z kořene ratanhy, Extrakt z myrhy, Xantanová guma, Amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové, Limonen1

Aqua, Calcium Carbonate, Glycerin, Magnesium Aluminum Silicate, Alcohol, Aroma1, Krameria Triandra Root Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Xanthan Gum, Ammonium Glycyrrhizate, Limonene1
1
Přírodní esenciální oleje
Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.