Logona Regenerační vlasový olej Bio Inca Inchi 75 ml

Logona Regenerační vlasový olej Bio Inca Inchi 75 ml

  • Bez DPH 260 Kč

Regenerační vlasový olej je vhodný pro regeneraci poškozených a lámavých vlasů, a zejména jejich konečků. Navíc ho lze použít i pro péči o suchou namáhanou pokožku celého těla.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Regenerační vlasový olej Logona je vhodný pro regeneraci poškozených a lámavých vlasů, a zejména jejich konečků. Navíc ho lze použít i pro péči o suchou namáhanou pokožku celého těla. Regenerační olej je doslova specialitou pro potřeby poškozených a suchých vlasů. Přírodní receptura s bio oleji Incha inchi, arganovým, sojovým, jojobovým a hroznovým, pomáhá regenerovat lámavé vlasy, vyživí vlasové vlákno a zabrání dalšímu poškození. Suché vlasy se vyhladí a olej z lopuchu dodává vlasům lesk a vláčnost

Směs cenných rostlinných olejů navíc ve vlasovém vláknu uzamyká tolik potřebnou hydrataci a zajišťuje vlasům dostatečnou pružnost, ale i pevnost. Vlasové vlákno je po použití oleje krásně lesklé, zacelené a chráněné proti mechanickému poškození i nepříznivým vnějším vlivům. Účinky výživných rostlinných olejů jsou navíc ještě podpořeny extraktem z aloe vera, které je hotovým pokladem rostlinné říše - společně s oleji zajistí vlasovému vláknu vše, co zdravé a krásné vlasy potřebují. 

Použití: Malé množství oleje vetřete do délek vlasů, zaměřte se obzvlášť na konečky. Neoplachujte.

Tip: U velmi suchých a poškozených vlasů lze olej použít také jako olejový zábal.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?