Numi Organic Tea Rooibos Capetown Chai, Nspire Tea

Numi Organic Tea Rooibos Capetown Chai, Nspire Tea

Bylinný čaj Capetown Chai v sobě spojuje karamelovou chuť rooibosu s aromatickým kořením. Kromě nezaměnitelné chuti získáte velmi kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a balen do bavlněných pytlíků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bylinný čaj Capetown Chai Nspire Tea v sobě spojuje příjemně sladkou karamelovou chuť rooibosu s aromatickým kořením a tvoří tak jedinečnou hřejivou kombinaci. Díky nulovému obsahu kofeinu je rooibos skvělým společníkem pro každodenní popíjení a může si jej vychutnat celá rodina. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také velmi kvalitní bylinný čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných čajových pytlíků. Nspire Tea tak reaguje na vlnu oblíbených nylonových čajových pyramidek a sáčků z geneticky modifikované kukuřice a přináší rozložitelné přírodní řešení.

Kořeněný rooibos Capetown Chai je plný oblíbeného koření, jako je hřebíček, zázvor, kardamom či skořice. Jejich spojení vytváří příjemnou orientální chuť i vůni, která zahřeje celé tělo i duši a je ideálním společníkem pro dlouhé chladné podzimní a zimní večery. Koření se perfektně doplňuje s vanilkovo karamelovým rooibosem a tvoří jemnou etoxickou chuť.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut.

Tip: Čaj si můžete vychutnat jen tak, nebo s kapkou mléka.

Upozornění: Čaj není vhodný pro osoby, s přecitlivělostí na skořici. Skořice je jedním z nejsilnějších alergenů. Neměla by se konzumovat ve velkém množství a v krátkých časových rozestupech, protože se může objevit její nesnášenlivost i u osob, které tento problém běžně nemají.

Ostatní kategorie: Rooibosy

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Rooibos1), Hřebíček1), Zázvor1), Muškátový oříšek1), Kardamom1), Skořice2), Nové koření1)

1) Ekologické zemědělství, 2) Přírodní esenciální oleje

Obal: plastový

Produktové řady: Numi Nspire Tea

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?