Black Friday: mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze od pátku 27. do pondělí 30. 11.!

Koření

Koření bylo odpradávna komoditou, za kterou se platilo zlatem a drahými kameny, a to nejen pro jeho schopnost udělat z obyčejného jídla královský pokrm plný chutí, ale také ze zdravotních důvodů. Starověké léčebné systémy jako tradiční čínská medicína a ájurvéda mají dokonce své vlastní směsi koření, jež doporučují na různé druhy zdravotních obtíží a také na harmonizaci různých orgánových soustav.

Cena
Filtrovat produkty
Značky
Certifikáty
Složení
Cena
-
Novinka
60 Kč
Zemito-dřevitá a zároveň sladká chuť skořice Cejlon se hodí k mléčné rýži, ovesné kaši, kompotu či koláči. Navíc přispívá k normálnímu trávení.
Novinka
85 Kč
Orientální kořenicí směs do kávy obsahuje směs kardamomu, skořice, nového koření a hřebíčku, které v horké kávě uvolní své silné, sladké a citrónové aroma. 
Novinka
60 Kč
BIO medvědí česnek se skvěle hodí do polévek, pomazánek nebo také do oblíbeného pesta, kterým můžete ochutit např. těstoviny.
82 Kč
Směs koření Trikatu podporuje zdravé zažívání a pozitivně působí na celý zažívací trakt. Kombinace koření podle ájurvédy napomáhá vylučování žaludečních šťáv a trávicích enzymů.
Novinka
75 Kč
BIO curry směs s kurkumou, koriandrem, kmínem a dalšími bylinkami a koření se hodí nejen pro indické pokrmy. 
Novinka
65 Kč
BIO chilli vložky se střední ostrostí potěší všechny milovníky pálivých jídel, jako je např. Chilli con carne.
Novinka
60 Kč
Kurkuma dodá pokrmům nejen krásnou barvu, ale pro své cenné látky je prý velmi prospěšná pro organismus.
Novinka
60 Kč
BIO bazalka je nezbytným kořením ve vaší domácnosti. Dodá tu pravou chuť pestu, omáčkám či zeleninovým salátům.
Novinka
60 Kč
Vůně nového koření je velmi výrazná a anglický název „Allspice – všekoření“ vypovídá o tom, že se v něm snoubí všechny chutě hřebíčku, skořice a muškátového oříšku i květu.
Novinka
55 Kč
Jemné aroma majoránky báječné dochutí čerstvý sýr nebo zeleninový salát. Výborně se hodí k vydatným zimním pokrmům jako je bramborová polévka nebo zvěřina. 
Novinka
60 Kč
Kmín má nezastoupitelnou roli snad v každé kuchyni. Doplní pokrm svým typickým a nezaměnitelným aroma.
Novinka
55 Kč
Sladké balzámové aroma lístků bobkového listu podobné muškátu výborně vyniká nejen v polévkách, ale také na jehněčím i hovězí pečeni, na zvěřině a v marokánském Tajines. 
Novinka
55 Kč
Oregano nebo-li dobromysl má bylinné, peprné, hořce-ostré aroma. Je základem italské kuchyně.
 
Kurkuma je známá nejen jako barvivo, ale také jako ajurvédské koření. Má jemnou chuť a hodí se k luštěninám, drůběži či rybám. Působí protizánětlivě, posiluje imunitu a je přírodním antiobiotikem.