Diochi Rosa centifolia (růže stolistá) 60 g

Diochi Rosa centifolia (růže stolistá) 60 g

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinný čaj Diochi z okvětních lístků růže stolisté působí antibakteriálně, pomáhá při chřipce, rýmě i jiných nachlazeních, harmonizuje zažívání, působí proti střevním onemocněním a mírní i příliš silnou menstruaci. Příjemná vůně růží pomáhá lépe se vyrovnat se stresem, působí proti nespavosti a celkově tonizuje organismus. Harmonizuje hladinu cholesterolu, snižuje riziko ledvinových kamenů i vzniku alergií.

Růže stolistá urychluje a zmírňuje průběh chřipky, rýmy i dalších nachlazení díky vysokému podílu antibakteriálních látek. Také pomáhá při astmatu, virových žaludečních obtížích i zánětech žaludku a střev. Lístky růže a jejich vůně harmonizuje nervový systém, pomáhá lépe se vyrovnat se stresem i náročnými zátěžovými situacemi. Tonizuje a regeneruje celý organismus, dodává energii. Upravuje menstruační cyklus a mírní silné krvácení.

Příprava: Do 750 mililitrů vroucí vody nasypte 2-3 lžičky čajové směsi. Povařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Rosa Centifolia Leaf

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?