Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Rostlinný zubní gel 75 ml

Weleda Rostlinný zubní gel 75 ml

Jemný Rostlinný zubní gel čistí chrup důkladně a přesto šetrně. Obsahuje rostlinné výtažky, které zklidňují citlivé dásně. Udržuje zuby čisté a jemnou mátovou příchutí osvěžuje dech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný Rostlinný zubní gel Weleda čistí chrup důkladně a přesto šetrně. Obsahuje rostlinné výtažky, které zklidňují citlivé dásně. Udržuje zuby čisté a jemnou mátovou příchutí osvěžuje dech.

Rostlinné výtažky z květů heřmánku, myrhy, kořene jihoamerické ratanhy jsou koncipovány speciálně pro citlivé dásně, které zklidňují a udržují v rovnováze. Mají hojivé, protizánětlivé a stahující účinky. Udržují sliznici dutiny ústní v přirozené rovnováze. Jemná chuť dvou druhů máty osvěží dech na dlouhou dobu.

Přírodní volba

Rostlinný zubní gel od Weledy je skvělou volbou pro každodenní zubní hygienu. Pokud vám nevyhovují klasické zubní pasty s chemickým složením nebo hledáte ekologicky šetrnou variantu, je tento zubní gel s bylinnými výtažky pro vás perfektní volbou. Zubní gel Weleda čistí zuby šetrně, avšak důsledně, a zároveň efektivně ochrání proti zubnímu kazu i onemocněním dásní.

Důkladná očista

Základ tohoto jemného zubního gelu jsou bylinné ingredience se skvělými čisticími a antiseptickými účinky. Dokáží účinně odstranit nečistoty v oblasti samotných zubů, mezizubních prostor i celé ústní dutiny a zároveň bělí zuby díky odstranění dlouhodobě usazených nečistot. V případě spolknutí navíc zubní pasta nezatěžuje váš trávicí trakt chemií.

Čisté zuby a svěží dech

Zubní gel obsahuje extrakt z heřmánku, jež má zklidňující účinky, efektivně zmírňuje jakékoliv podráždění a brání poškození i citlivých dásní. Extrakt z kořene jihoamerické ratanhy podporuje zdraví celé ústní dutiny a udržuje ji v rovnováze, výtažek z myrhy má zároveň tonizační a hojivý efekt. Mátový olej z dvou druhů máty udrží váš dech svěží po celý den.

Použití: Na zubní kartáček naneste cca 2 cm Rostlinného zubního gelu Weleda, zuby a dásně čistěte jemnými krouživými pohyby. Zuby čistěte nejméně dvakrát denně, nejlépe po každém jídle. Po vyčištění zubů vypláchněte ústní dutinu vodou.

Ostatní kategorie: Bylinné zubní pasty

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?