Prohlédněte si vaše seznamy přání

Uoga Uoga Rozjasňovač Moon Path 6 ml

Uoga Uoga Rozjasňovač Moon Path 6 ml

Jemná krémová textura snadno přilne k pleti a díky drobným částečkám micy ji krásně rozjasní. Přírodní oleje a včelí vosk pokožku během dne udrží vláčnou a ochrání ji před vysušením.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rozjasňovač Uoga Uoga Moon Path je šikovným kosmetickým produktem, který využijete na různé způsoby. Má velmi jemnou texturu, které k pleti hravě přilne a hezky ji rozjasní. Můžete ho nanášet nejen na tváře, ale je vhodný i k lehkému nalíčení očí, kdy prohloubí váš pohled. Příjemná konzistence obsahuje přírodní oleje a včelí vosk, takže pleť během dne ochrání před vysušením.

Jemná krémová textura se snadno nanáší a přilne k pleti jako druhá kůže. Drobné částečky micy přitahují světlo, a tím podtrhnou přirozenou krásu vaší pleti a dodají jí svěží vzhled. Rozjasňovač můžete nanést nad lícní kosti a střed obličeje, použít ho jako tvářenku nebo místo jemných očních stínů. Složení s přírodními pigmenty je obohacené o jojobový, ricinový či arganový olej a také o včelí vosk. Rozjasňovač se tak nejen jednoduše nanáší, ale současně pleť pomáhá udržovat vláčnou a jemnou po celý cen.

Výrobce: Uoga Uoga, Kalvariju str. 125 , LT-08221, Vilnius, Litva , tel: +370 656 65 268

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?