puroBIO cosmetics Rtěnka 15 Metal Purple 3,5 g

puroBIO cosmetics Rtěnka 15 Metal Purple 3,5 g

Třešňová rtěnka se studeným podtónem je vhodná pro denní i večerní líčení. Její složení s ricinovým olejem a kandelilovým voskem zajišťuje její perfektní aplikaci a zároveň o rty jemně pečuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Rtěnka PuroBIO v odstínu 15 Metal Purple má intenzivní třešňovou barvu se studeným podtónem. Krásně zvýrazní světlejší pleť a hodí se pro každou příležitost. Složení je obohacené o takové suroviny, jako jsou přírodní oleje a vosky. Díky tomu se rtěnka nejen skvěle nanáší, ale o rty také pečuje.

Krémová rtěnka se snadno aplikuje a pro dosažení sytého odstínu vám plně stačí jeden tah. Ricinový olej společně s kandelila voskem o rty intenzivně pečuje, zatímco minerální pigmenty se postarají o intenzivní dlouhotrvající barvu. Odstín Purple Red je skvělý pro každodenní líčení i večerní akce, rty krásně zvýrazní a propůjčí jim decentní lesk. Kromě toho o jemnou pokožku rtů pečuje, zanechává ji příjemnou vláčnou a chráni ji před dehydratací.

Použití: Aplikujte na rty kdykoliv podle potřeby. Pro dosažení perfektního výsledku použijte konturku PuroBIO ve vhodném odstínu.

Upozornění: Případný bílý povlak na rtěnce je dán jejím přírodním složením a není v žádném případě na závadu.

Barva: třešňová

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a, 70015 Noci – Ba Itálie, tel: +39 080 497 81 43, http://purobiocosmetics.it/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?