Saloos Růže damašská 1 ml

Saloos Růže damašská 1 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 1 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 567 Kč

Saloos Růže damašská je jedinečným éterickým olejem získaným náročným procesem z ručně sbíraných okvětních plátků ceněné růže. Tato nesmírně ženská vůně je bohatá na citronelol, geraniol či eugenol a má nádhernou vůni, která si vás okamžitě získá. Lze ji používat buď samostatně, nebo ji i míchat do směsí, například s levandulí či heřmánkem, které posílí její uklidňující účinky.

Éterický olej z damašské růže je výborný jak do aromalampy, tak i jako přísada do masážního či pleťového oleje. Můžete si s ním také ovonět svůj oblíbený pleťový krém. Růže má vynikající antidepresivní účinky a lze ji využít pro podporu léčby psychosomatických potíží. Dále podporuje krevní oběh a působí jako sedativum, při stresu, nespavosti nebo bolestech hlavy.

Vzhledem k tomu, že jde o velice ženskou vůni, lze růži použít také při problémech ženské hormonální sféry, mezi které patří premenstruační syndrom, bolestivá menstruace či potíže při menopauze. V kosmetickém použití je vynikající na suchou zralou i citlivou pleť, působí antiseptiky a jemně čistí a stahuje póry.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat.

Upozornění: Éterický olej nepoužívejte neředěný na pokožku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.