Lavera Šampon Gloss & Bounce 250 ml

Lavera Šampon Gloss & Bounce 250 ml

Původní cena: 149 Kč

Šampon Lavera pečuje o namáhané vlasy bez lesku. Podporuje jejich hydrataci a dodá jim pevnost a pružnost, a díky tomu zůstanou lépe chráněné před lámáním a třepením.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dopřejte svým vlasům vzpruhu v podobě šamponu Gloss & Bounce od Lavery. Ten vlasy krásně oživí a navrátí jim přirozený lesk. Šetrné složení s obsahem pečujících výtažků ze slézu a perel jemně čistí vlasy a pečuje o ně již během mytí, aniž by je zbytečně zatěžoval. Vhodný pro namáhané vlasy bez lesku.

Šampon Lavera je vhodný pro časté použití a díky obsaženým tenzidům z kokosového oleje vytváří bohatou pěnu. Složení s avokádovým olejem, rýžovým extraktem či mořskou solí pokožku hlavy i vlasy důkladně zbaví nadbytečného mazu, prachu a dalších nečistot. Zároveň podpoří jejich hydrataci a výživu a dodá jim lehkost. Nemusíte se tak bát jejich plihnutí. Výtažek ze slézu spolu s perlami podpoří pevnost a pružnost vlasů, čímž je ochrání před třepením a lámáním, a zároveň jim dodá nádherný lesk.

 

Použití: Přiměřené množství šamponu naneste na mokré vlasy, konečky prstů vmasírujte do pokožky a poté pečlivě opláchněte čistou vodou. Poté použijte kondicionér.

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, D-30974 Wennigsen Německo, www.lavera-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Eliška 24. 2. 2018 15:42

Šampon nádherně voní, krásně pění a vlasy jsou hebké a necuchají se. Výborný poměr cena/kvalita.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?