Nobilis Tilia Šampon posilující pro muže 200 ml

Nobilis Tilia Šampon posilující pro muže 200 ml

Nobilis Tilia Šampon posilující pro muže 200 ml

(1 hodn.)
Značka: Nobilis Tilia
Certifikáty: CPK
Certifikát CPK
Balení:
334
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, OC DBK > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks

Posilující pánský šampon pečuje o samotné vlasy i vlasovou pokožku díky jemnému přírodnímu složení na bázi rostlinných tenzidů a výživných výtažků. Cukerné tenzidy vlas šetrně ale účinně myjí.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení1
Položit dotaz
Popis produktu

Posilující pánský šampon Nobilis Tilia pečuje o samotné vlasy i vlasovou pokožku díky jemnému přírodnímu složení na bázi rostlinných tenzidů a výživných výtažků. Cukerné tenzidy vlas šetrně ale zároveň účinně myjí, odstraňují přebytečný kožní maz i zbytky stylingových přípravků, aniž by zbytečně dráždily vlasovou pokožku.

Základ posilujícího šamponu tvoří jemné cukerné tenzidy, které při kontaktu s vodou vytvoří jemnou krémovou pěnu. Ta spolehlivě rozpustí i odolné nečistoty, prach i kožní maz, aniž by vlasovou pokožku zbytečně dráždila či dokonce vysušovala. Naopak, šampon o vlasy intenzivně pečuje a zaceluje jejich strukturu díky obsahu esenciálních olejů. Ty mají skvělé posilující ale i antibakteriální vlastnosti.

Esenciální oleje z citrusových plodů a máty aktivně zlepšují prokrvení vlasové pokožky a tím pádem také usnadňují vstřebávání živin ke kořínkům. Vlasy jsou silnější, odolnější a získávají zdravý lesk i pružnost.

Šetrná péče

Přírodní šampon Nobilis Tilia pro muže poskytne vlasům a pokožce hlavy komplexní péči. Díky přírodním tenzidům šampon vytváří bohatou krémovou pěnu, která pokryje každý vlas a odstraní veškeré nečistoty včetně zbytků stylingových produktů. Šampon Nobilis Tilia je určen především pro specifické potřeby mužských vlasů a díky svěží vůni vás probudí do nového dne. 

Podpora růstu vlasů

Šampon proto vlasy dokonale umyje, avšak nevysušuje je ani pokožku hlavy. Esenciální olej z máty peprné osvěžuje pokožku hlavy a podporuje její prokrvení, díky čemuž podporuje růst vlasů a brání jejich vypadávání. Zároveň působí proti tvorbě lupů a dodává šamponu svěží vůni. Limetkový olej pak podporuje lesk vlasů a esenciální oleje z cedru a citronu dodávají energizující aroma. 

Přírodní péče nejen pro muže

Šampony Nobilis Tilia poskytnou vlasům jak dokonalé umytí, tak důkladnou péči. Díky rostlinným výtažkům pečují o vlasy i pokožku hlavy a pomáhají navrátit vlasům přirozený objem a zdravý vzhled. Šampony obsahují šetrnější rostlinné tenzidy, které nezpůsobují vysušování pokožky hlavy, nedráždí a nepodporují tvorbu lupů. Po použití šamponu Nobilis Tilia budou vlasy regenerované a zářící zdravím.  

Použití: Malé množství šamponu naneste rovnoměrně do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí šampon nechte pár minut působit a až poté jej důkladně vymyjte čistou vodou. Šampon je vhodný pro každodenní použití.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Typy vlasů: vlasy s lupy, vypadávající vlasy

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Aromaterapie pro těhotné

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: gelová

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?