Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Desert Essence Šampon pro barvené vlasy červené hrozny 237 ml

Desert Essence Šampon pro barvené vlasy červené hrozny 237 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Šampon s obsahem červených hroznů chrání a pečuje o barvené vlasy díky vysokému podílu rostlinných látek a extraktů. Ty pečují o samotný vlas, ale také chrání barvu před rychlým vymytím.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon s obsahem červených hroznů Desert Essence chrání a pečuje o barvené vlasy díky vysokému podílu rostlinných látek a extraktů. Ty nejenom že pečují o samotný vlas, ale také chrání barvu před rychlým vymytím či vyšisováním od slunečních paprsků.

Základ pečujícího šamponu tvoří šťáva z Aloe vera bohatá na množství živin, minerálních látek a antioxidantů. Aloe vlasovou pokožku skvěle zjemňuje a hydratuje do hloubky, posiluje a chrání před podrážděním. Navíc, Aloe dodává vlasům krásný zdravý lesk a oživuje barvu vlasu.

Aloe i extrakty z hroznového vína jsou bohaté na množství antioxidantů, které aktivně chrání vlas i barvu před poškozením, vymytím i vyšisováním slunečními paprsky. Vlas si tak déle uchová svou barvu a zároveň získává krásný lesk. Složení je navíc obohaceno o výtažky z kopřivy, juky a mnohých dalších, které aktivně přispívají k jemnosti a snadnému rozčesání vlasů.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte šampon v kombinaci s kondicionérem ze stejné produktové řady.

Typy vlasů: barvené vlasy

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?