Faith in Nature Šampon proti lupům citron & Tea Tree 250 ml

Faith in Nature Šampon proti lupům citron & Tea Tree 250 ml

  • Bez DPH 107 Kč

Šampon s obsahem tea trea oleje či výtažku ze zázvoru odstraňuje lupy již při mytí, brání jejich opětovnému výskytu a zároveň zklidňuje a hydratuje pokožku hlavy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Šampon proti lupům citron & tea tree od Faith in Nature se hodí pro všechny typy vlasů, které trápí olupující se pokožka. Díky obsahu mořské soli, přírodních výtažků a olejů z čajovníku a citrusů pečuje o citlivou pokožku hlavy, odstraňuje lupy a brání jejich opětovnému výskytu. Zároveň pokožku hydratuje a zklidňuje.

Šampon díky šetrným tenzidům důkladně myje pokožku hlavy, aniž by ji vysušoval. Termální voda a mořská sůl hydratují vlasy i pokožku, kterou zároveň zklidní. Olej z australského čajovníku má antiseptické účinky v kombinaci s oleji z citronu nebo citronové trávy již při mytí odstraňuje lupy a brání jejich opětovnému výskytu. Extrakt z kořene zázvoru je známý svými dezinfekčními účinky, zklidňuje pokožku hlavy a také ji pomáhá chránit před vznikem lupů. Šampon má příjemnou svěží vůni.

Použití: Malé množství šamponu naneste na mokré vlasy, pečlivě vmasírujte do pokožky a poté důkladně opláchněte čistou vodou. V případě potřeby postup opakujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Lada 23. 4. 2017 18:37

Skvělý sampon krásně voni po citrusech vlasy jsou hladké rozcesatelne

Vysušení / Michaela 17. 7. 2017 12:41

Šampon sice krásně voní po citronu, ale mě se po něm strašně vysušují vlasy a nejdou rozčesávat. Ale musím říct, že mě už tolik nesvědí hlava a lupy se taky eliminovaly.

Recenze / Iveta 22. 9. 2017 14:15

Skutečně odstraňuje lupy, krásně voní. Je ale asi lepší po něm používat kondicionér, protože se vlasy nelesknou a první dvě hodiny jdou hůře rozčesat. Každopádně na lupy a svědivou pokožku skutečně funguje.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.