Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Urtekram Šampon tea tree 250 ml

Urtekram Šampon tea tree 250 ml

Tea tree šampon pečuje o podrážděnou svědivou pokožku hlavy, zklidňuje ji a podporuje zdravý růst vlasů. Díky antibakteriálním výtažkům je vhodný pro pravidelnou péči o jemnou zánětlivou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tea tree šampon Urtekram pečuje o podrážděnou svědivou pokožku hlavy, zklidňuje ji, harmonizuje a zároveň podporuje zdravý růst vlasů. Díky antibakteriálním výtažkům je šampon mimořádně vhodný pro pravidelnou péči o jemnou zánětlivou pokožku náchylnou k častému svědění a pnutí.

Šampon poskytuje svědivé zánětlivé pokožce perfektní výživu i péči díky obsahu extraktů z Aloe vera. To má nejenom skvělé harmonizující účinky, mírní podráždění a léčí záněty a současně dodává vlasové pokožce i kořínku potřebné živiny, minerály i hydrataci.

Aloe společně s esenciálními oleji z tea tree a levandule vlasovou pokožku aktivně regeneruje, hojí drobné záněty, lupy i dermatitidu a chrání pokožku před opětovným výskytem obtíží. Tea tree šampon pečuje nejenom o jemnou pokožku náchylnou k častému podráždění a vzniku zánětů, ale také o jemné vlasy, kterým dodává objem a zdravý vzhled.

Úleva pro citlivou pokožku

Šampon Urtekram s výtažky Aloe vera a tea tree je blahodárným produktem pro svědivou a reaktivní pokožku hlavy. Šampon šetrně odstraní z vlasů veškeré nečistoty, ale zároveň je nevysušuje a naopak pomáhá v nich zachovávat optimální hladinu hydratace. Vytváří bohatou krémovou pěnu, která pokryje každý vlas a smyje všechny nečistoty, přebytečný maz a zbytky stylingových produktů. Výsledkem budou jen krásné, vzdušné a lesklé vlasy.

Přírodní šetrné složení

Na rozdíl od konvenčních šamponů obsahuje šampon Urtekram pouze sulfáty založené na rostlinné bázi, které jsou oproti syntetickým sulfátům mnohem šetrnější, nezpůsobují vysušení vlasů a pokožky hlavy a nedráždí ji. Šampon je vhodný pro celou rodinu, nejvíce z něj budou benefitovat vlasy, které špatně snášejí běžné vlasové produkty. Šampon pomáhá zmírnit svědění vlasové pokožky a zároveň má přirozeně antibakteriální vlastnosti.

Zklidnění a hydratace

V tomto šamponu najdete také velké množství výtažků z Aloe vera, které se vyznačují intenzivními zklidňujícími účinky. Aloe vera efektivně zmírňuje jakékoliv podráždění, zklidňuje svědění pokožky hlavy a zmírňuje zarudnutí. Tea tree olej pak působí antibakteriálně, chrání proti podráždění a zároveň pokožku hlavy i vlasy vyživuje. Spolu s esenciálním olejem z levandule osvěžuje vlasy i pokožku hlavy a pečuje o vlasy od kořínků po konečky. 

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?