Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Urtekram Šampon tea tree 250 ml

Urtekram Šampon tea tree 250 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Tea tree šampon pečuje o podrážděnou svědivou pokožku hlavy, zklidňuje ji a podporuje zdravý růst vlasů. Díky antibakteriálním výtažkům je vhodný pro pravidelnou péči o jemnou zánětlivou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tea tree šampon Urtekram pečuje o podrážděnou svědivou pokožku hlavy, zklidňuje ji, harmonizuje a zároveň podporuje zdravý růst vlasů. Díky antibakteriálním výtažkům je šampon mimořádně vhodný pro pravidelnou péči o jemnou zánětlivou pokožku náchylnou k častému svědění a pnutí.

Šampon poskytuje svědivé zánětlivé pokožce perfektní výživu i péči díky obsahu extraktů z Aloe vera. To má nejenom skvělé harmonizující účinky, mírní podráždění a léčí záněty a současně dodává vlasové pokožce i kořínku potřebné živiny, minerály i hydrataci.

Aloe společně s esenciálními oleji z tea tree a levandule vlasovou pokožku aktivně regeneruje, hojí drobné záněty, lupy i dermatitidu a chrání pokožku před opětovným výskytem obtíží. Tea tree šampon pečuje nejenom o jemnou pokožku náchylnou k častému podráždění a vzniku zánětů, ale také o jemné vlasy, kterým dodává objem a zdravý vzhled.

Úleva pro citlivou pokožku

Šampon Urtekram s výtažky Aloe vera a tea tree je blahodárným produktem pro svědivou a reaktivní pokožku hlavy. Šampon šetrně odstraní z vlasů veškeré nečistoty, ale zároveň je nevysušuje a naopak pomáhá v nich zachovávat optimální hladinu hydratace. Vytváří bohatou krémovou pěnu, která pokryje každý vlas a smyje všechny nečistoty, přebytečný maz a zbytky stylingových produktů. Výsledkem budou jen krásné, vzdušné a lesklé vlasy.

Přírodní šetrné složení

Na rozdíl od konvenčních šamponů obsahuje šampon Urtekram pouze sulfáty založené na rostlinné bázi, které jsou oproti syntetickým sulfátům mnohem šetrnější, nezpůsobují vysušení vlasů a pokožky hlavy a nedráždí ji. Šampon je vhodný pro celou rodinu, nejvíce z něj budou benefitovat vlasy, které špatně snášejí běžné vlasové produkty. Šampon pomáhá zmírnit svědění vlasové pokožky a zároveň má přirozeně antibakteriální vlastnosti.

Zklidnění a hydratace

V tomto šamponu najdete také velké množství výtažků z Aloe vera, které se vyznačují intenzivními zklidňujícími účinky. Aloe vera efektivně zmírňuje jakékoliv podráždění, zklidňuje svědění pokožky hlavy a zmírňuje zarudnutí. Tea tree olej pak působí antibakteriálně, chrání proti podráždění a zároveň pokožku hlavy i vlasy vyživuje. Spolu s esenciálním olejem z levandule osvěžuje vlasy i pokožku hlavy a pečuje o vlasy od kořínků po konečky. 

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?