Saloos Santalové dřevo 5 ml

Saloos Santalové dřevo 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 10 ks
  • Bez DPH 79 Kč

Rostlinná esence s omamnou exotickou vůní plnou smyslných dřevitých tónů působí afrodiziakálně a má stimulační účinek. Pomáhá při zánětech močopohlavního ústrojí a zmírňuje kašel.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Santalové dřevo je čistá rostlinná silice s velice omamnou vůní, která efektivně zmírňuje nepříjemné pachy a přináší do vašeho domova atmosféru relaxace a harmonie. Vůně santalového dřeva působí opojně díky svým exotickým dřevitým tónům.

Olej ze santalového dřeva má přirozeně antiseptické účinky, díky čemuž se dá použít jako přírodní dezinfekce. Jeho použití je vhodné i při dlouhotrvajících zánětech a infekcích. Brání množení škodlivých mikroorganismů a ulevuje od podráždění. Mírní nachlazení a zklidňuje dráždivý kašel.

Éterický olej ze santalového dřeva působí především na močové a pohlavní ústrojí. Stimuluje trávení a podporuje správnou funkci trávicího traktu. Podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky, díky čemuž urychluje hojení. Má také afrodiziakální efekt.

Uvolněte svou mysl

Éterický olej Saloos Santalové dřevo vás pohltí svou až magickou, dřevitou a jemně kořeněnou vůní, která je jako stvořená pro chvíle odpočinku a hluboké relaxace. Vůně santalového dřeva je využívána již po staletí pro uvedení mysli do hluboce uvolněného stavu a je mimořádně vhodná také pro meditaci. Provoní váš domov a dodá mu klidnou atmosféru. 

Relaxace a harmonie

Éterický olej ze santalového dřeva je jasnou volbou, pokud se potřebujete zastavit v náročném dni a vymazat ze své mysli přebytek myšlenek a starostí. Vůně santalového dřeva uvolní napjatou psychiku, zmírní známky stresu a pomůže vám konečně vypnout. Působí blahodárně při nadměrném duševním vypětí a zmírňuje psychickou tenzi. 

Pro vaši pokožku i trávení

Éterický olej Santalové dřevo má ale účinky také na vaše tělo, zejména pak na močový a pohlavní systém. Pomáhá při potížích s močovým traktem a působí proti infekcím. Zároveň stimuluje správnou funkci trávicího systému, ulevuje od bolestí břicha a nadýmání. Skvělé účinky má rovněž na pokožku, kterou regeneruje a podporuje její hojení. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 25 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.