Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Moisha Šátek Classic Dandelions

Moisha Šátek Classic Dandelions

Původní cena: 3490 Kč

Dandelios Purple je jemný a měkký šátek z česané egyptské bavlny v kombinaci s funkčním Repreve. Je vhodný pro malé miminko a ve vícevrstvých úvazech i pro větší batole. Hodí se k celoročnímu nošení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Moisha Dandelios Agathe Purple je šátek ze základní kolekce oblíbeného českého výrobce šátků Moisha. Je utkaný z velmi jemné česané egyptské bavlny a Repreve® atlasovou vazbou. Má krásnou fialovou barvu. Je velice měkký a nadýchaný, proto vhodný pro malá miminka, ale ve vícevrstvých úvazech zvládne s přehledem i batole. Šátek Dandelios je vhodný pro celoroční nošení.

Práce s tímto šátkem je velice příjemná a snadná. Není třeba velkého úsilí při dotahování, protože během navazování nijak neprokluzuje, nepovoluje a hezky drží. Udávaná gramáž před vypráním je 264g/m2, tudíž lze zařadit mezi velmi nosné šátky, zároveň ale nepůsobí robustním dojmem.

Šátek Dandelios Agathe Purple můžete využívat oboustranně, jeho lemy jsou k tomu přizpůsobeny. Samozřejmostí je středová značka. Konce šátku jsou zešikmené. Jistě oceníte, že se vlastně jedná o šátek bezúdržbový. Šátky s Repreve mají vlastnosti podobné vlně, ale nevyžadují tak složitou péči. Snadno se čistí, velice rychle schnou, nemačkají se a není proto nutné je žehlit. Navíc mají termoregulační schopnost.

Údržba: Perte maximálně na 40°C. Šátek chemicky nečistěte, nebělte. Sušení v sušičce se vyhýbejte, a pokud se pro něj přesto rozhodnete, zvolte co nejšetrnější program.

Výrobce: Moisha Wings s.r.o., Hutnická 942 , 739 61, Třinec, Česká republika , tel: +420 724 478 531

Nenašli jste to pravé? Co tohle?