Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít dopravu zdarma.

Superionherbs Shiitake, kapsle 90 ks

Superionherbs Shiitake, kapsle 90 ks

Značka: Superionherbs
Balení:
930
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Houba shiitake je známá svou příjemnou, kořenitou chutí. Je však také výborným doplňkem stravy obsahujícím možství bílkovin, aminokyselin či vlákniny, ale i vitaminů C, D a skupiny B, včetně B12.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Prášek z houby shiitake v rostlinných kapslích je výborným doplňkem stravy, který je bohatý na polysacharidy, bílkoviny či vlákninu. Navíc je díky rostlinné kapsli vhodný také pro vegetariány a vegany. Houževnatci jedlému se také přezdívá "královna mezi houbami". Je zdrojem prospěšných vitaminů a minerálů, které se podílí na normálním fungování lidského organismu.

Shitake obsahuje polysacharid lentinan, aminokyseliny, vitaminy C, D a také vitaminy skupiny B včetně B12, dále selen nebo železo a najdeme v ní také vlákninu a množství bílkovin. Vláknina hraje pozitivní roli při zachování optimálních zažívacích procesů. Vitaminy skupiny B se starají o podporu kondice nervových funkcí, jsou prospěšné pro pokožku, vlasy a nehty. Vitamin D přispívá k normálním funkcím imunitního systému, napomáhá vstřebávání fosforu a vápníku v těle, hraje roli při vývinu kostí v období růstu u dětí. Vitamin C podporuje odolnost imunity, podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem. Napomáhá udržet normální tělesnou energii. Funguje jako prekurzor při tvorbě kolagenu, který je důležitý pro dobrý stav pohybového aparátu, zubů, pokožky, cévní soustavy. Podílí se na normálním energetickém spalování.

Dávkování: První týden užívejte 1 kapsli 20 minut před snídaní. Od druhého týdne užívejte 1 kapsle 20 minut před snídaní a 1 kapsli odpoledne mezi jídly. Zapíjejte čistou vlažnou vodou, případně jinou tekutinou.

Upozornění: Přípravek je doplňkem stravy. Nenahrazuje pestrou, vyváženou stravu. Není určeno pro malé děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Imunitní systém

Výrobce: Pharmacopea Ltd., London, Pharmacopea s.r.o., Rybná 716 , 110 00, Praha 1, Česká republika

Z blogu (1)

Superionherbs: Betaglukan, Shiitake, He shou wu, Triterpen max

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: