Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Saloos Šípkový olej, extra bio 20 ml

Saloos Šípkový olej, extra bio 20 ml

Bio šípkový olej má oproti tomu běžnému vyšší obsah karotenoidů a antioxidantů. Je vhodný pro všechny typy pleti, urychluje hojení, redukuje viditelnost jizviček i pigmentových skvrn.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bio šípkový olej Saloos má oproti běžnému šípkovému oleji vyšší obsah karotenoidů, antioxidantů, vitaminů a dalších účinných látek. Díky tomu je skvělý pro pravidelnou péči o pokožku obličeje, obzvlášť pro zralou pleť. Je ale vhodný i pro pokožku problematickou, urychluje její hojení, redukuje viditelnost jizviček a celkově podporuje zdravý vzhled pleti.

Bio šípkový olej je získáván extrakcí za pomoci CO2. Olej si díky zpracování za studena zachovává vysoké množství prospěšných látek, obzvláště karotenoidů, které aktivně podporují regeneraci všech typů pleti, urychlují hojení drobných ranek i jizviček a sjednocují přirozený tón pokožky. Vysoký obsah karotenoidů navíc zaručuje specifickou výraznou vůni šípků a sytou oranžovou barvu.

Kromě pravidelné péče o pokožku obličeje je šípkový olej skvělým pomocníkem pro rychlejší a lepší hojení jizev, ať už drobných po akné nebo hlubších a větších po operaci. Při pravidelném použití také snižuje viditelnost pigmentových skvrn a celkově sjednocuje barevný tón pokožky. Vzhledem k lehké konzistenci je šípkový olej vhodný pro všechny typy pleti, pokožku neucpává a zbytečně nezatěžuje. Naopak, eliminuje výskyt akné, pupínků i jiných nedokonalostí.

Zázračný šípkový olej

Šípkový olej Saloos působí komplexně na kvalitu vaší pleti a ocení ho všechny typy pokožky. V oleji nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, jedná se o čistě přírodní produkt, který šetrně pečuje o vaši pokožku a je vhodný i pro citlivou či reaktivní pleť. Můžete jej používat samostatně či jej míchat s jinými oleji, například mandlovým či jojobovým.

Intenzivní regenerace

Šípkový olej má mocné regenerační schopnosti, díky tomu je velmi oblíben při péči o namáhanou, zralou či stárnoucí pokožku. Šípkový olej Saloos urychluje obnovu kožních buněk a stimuluje regenerační procesy v pokožce. Díky tomu pleť opět získává svěží a mladistvý vzhled a dochází k vyhlazení drobných nedokonalostí, vrásek a linek.

Vysoký obsah antioxidantů

Šípkový olej je bohatý na obsah vitaminu C, který stimuluje produkci kolagenových vláken, a dodává tak pokožce sílu, odolnost a pevnost. Obnovuje pružnost pokožky a vyhlazuje kontury tváře. Díky množství cenných antioxidantů zároveň chrání proti působení volných radikálů, které způsobují stárnutí pleti. Pokožka tak bude dokonale regenerovaná a zářící.

Výjimečná kvalita

Šípkový olej funguje skvěle samostatně, ale tradičně se také míchá s jinými oleji, posiluje regeneraci a hodí se do všech produktů s revitalizačními účinky. Šípkový olej rovněž podporuje hojení drobných nedokonalostí a pomáhá se zatahováním jizev, které jsou při pravidelném používání takřka neviditelné. Díky šetrné extrakci za pomoci CO2 si olej ponechává maximální obsah účinných látek a mimořádně vysokou kvalitu.

Použití: Malé množství oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Nechte vstřebat.

Tip: Pro snadné vstřebání a maximální pozitivní účinky oleje aplikujte na navlhčenou pokožku. Použít můžete květovou vodu dle typu vaší pleti či čistou vodu.

Upozornění: Díky vysokému obsahu karotenoidů má šípkový olej výraznou oranžovou barvu. Při aplikaci na pokožku obličeje jej buď nařeďte jiným rostlinným olejem, nebo jej použijte pouze v malém množství.

Ostatní kategorie: Pleťové oleje jednodruhové

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?