Ecce Vita Škrabka na jazyk 1 ks

Ecce Vita Škrabka na jazyk 1 ks

  • Bez DPH 131 Kč

Škrabka na jazyk z nerezu účinně odstraňuje povlak na jazyku a je nepostradatelným pomocníkem v péči o ústní dutinu.Snižuje výskyt bakterií a toxinů v ústech, a tím i eliminuje zápach z úst.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Škrabka na jazyk Ecce Vita z kvalitního nerezu účinně odstraňuje povlak na jazyku a je nepostradatelným pomocníkem v péči o ústní dutinu. Pravidelným používáním dochází ke snížení výskytu bakterií a toxinů v ústech, a tím i k odstranění zápachu z úst.

Podle starých lékařských spisů má odstraňování povlaku na jazyku patřit k denní hygieně stejně jako například čištění zubů. Povlak na jazyku se tvoří po každém jídle a hlavně přes noc a může signalizovat přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraníme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy. Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocnění v trávícím ústrojí i v dutině ústní. Odstraněním povlaku navíc můžeme účinně bojovat proti nepříjemnému zápachu z úst.

Použití: Čištění provádějte ráno nalačno, před vyčištěním zubů. Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce jazyka, opakujte 5 - 7x. Škrabku omyjte teplou vodou a osušte.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Nerez

Obal: papírový, plastový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Užití: vnější

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nezbytnost! / Nikola 6. 10. 2017 16:54

Velice důležitá pomůcka při péči o ústní dutiny. Stáhne toho tolik, co jiné škrabky a kartáčky neumí. Pro mě nepostradatelná.

Kvalita / Daniel 21. 11. 2016 10:38

Opravdu kvalitní škrabka na jazyk - o několik tříd víše než Prof*med atd. Doporučuji, Dr. Frej má opravdu kvalitní výrobky.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: