Prohlédněte si vaše seznamy přání

Ecce Vita Škrabka na jazyk 1 ks

Ecce Vita Škrabka na jazyk 1 ks

Škrabka na jazyk z nerezu účinně odstraňuje povlak na jazyku a je nepostradatelným pomocníkem v péči o ústní dutinu. Snižuje výskyt povlaku obsahujícího bakterie v ústech a tím i eliminuje zápach z úst.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Škrabka na jazyk Ecce Vita z kvalitního nerezu účinně odstraňuje povlak na jazyku a je nepostradatelným pomocníkem v péči o ústní dutinu. Pravidelným používáním dochází ke snížení výskytu bakterií v ústech a tím i k odstranění zápachu z úst.

Podle starých lékařských spisů má odstraňování povlaku na jazyku patřit k denní hygieně stejně jako například čištění zubů. Povlak na jazyku s obsahem bakterií se tvoří po každém jídle a hlavně přes noc. Pokud je z jazyka neodstraníme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému. Odstraněním povlaku navíc můžeme účinně bojovat proti nepříjemnému zápachu z úst.

Použití: Čištění provádějte ráno nalačno, před vyčištěním zubů. Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce jazyka, opakujte 5 - 7x. Škrabku omyjte teplou vodou a osušte.

Užití: vnější

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10 , 101 00, Praha 10, Česká republika

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Nezbytnost! / Nikola 6. 10. 2017 16:54

Velice důležitá pomůcka při péči o ústní dutiny. Stáhne toho tolik, co jiné škrabky a kartáčky neumí. Pro mě nepostradatelná.

Kvalita / Daniel 21. 11. 2016 10:38

Opravdu kvalitní škrabka na jazyk - o několik tříd víše než Prof*med atd. Doporučuji, Dr. Frej má opravdu kvalitní výrobky.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?