Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Saloos Slunečnicový olej, bio 250 ml

Saloos Slunečnicový olej, bio 250 ml

Slunečnicový olej využijete pro péči o pleť, pokožku celého těla i vlasy. Podporuje prokrvení pokožky a je vhodný jako základní olej pro přírodní kosmetické receptury.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Slunečnicový olej Saloos využijete pro péči o pleť, pokožku celého těla i vlasy. Jeden z nejběžnějších rostlinných olejů má výrazné zvláčňující a regenerační účinky, podporuje prokrvení pleti a pomáhá hojit kožní onemocnění.

Slunečnicový olej je jeden z nejznámějších rostlinných olejů. Označuje se jako hřejivý, podporuje prokrvení pokožky, je proto vhodný jako základní olej pro přírodní kosmetické receptury. Napomáhá hojení akné a ekzémů. Má zvláčňující účinky, díky vysokému obsahu vitaminu E kůži výborně hojí a regeneruje. V kosmetice, masážní praxi, farmacii a dalších oborech zaujímá své důležité místo. Při vlasových zábalech regeneruje a navrací vlasům lesk a pružnost.

Neobyčejný obyčejný olej

Kdo by neznal slunečnicový olej. Je jedním z vůbec nejpoužívanějších olejů v teplé i studené kuchyni, ale jeho účinky můžete pocítit i při vnějším použití. Jedná se o olej velmi běžný, přesto vás může mile překvapit. Je vhodný pro všechny typy pokožky včetně suché a citlivé a můžete jej snadno míchat s dalšími oleji nebo jej ovonět oleji esenciálními.

Sametově hebká pokožka

Slunečnicový olej nanášejte na celé tělo po koupeli či jej rovnou přidejte do vany. Olej zabrání vysušení pokožky a udrží ji vláčnou a pružnou. Při nanášení na lehce vlhkou pokožku se ihned vstřebává a nezanechává za sebou mastný povlak, pouze hedvábně jemnou pokožku. Slunečnicový olej můžete použít na celé tělo doslova od hlavy k patě a hodí se také na regenerační zábaly vlasů, kterým dodá lesk a sílu.

Prokrvení a regenerace

Slunečnicový olej bývá často označován jako prohřívací. Stimuluje totiž lokální mikrocirkulaci v tkáních, prohřívá je a pomáhá při bolestech či napjatém svalstvu. Proto je mimořádně vhodný pro uvolňující masáže. Zároveň podporuje přirozenou regenerační schopnost pokožky, takže urychluje hojení a podporuje ozdravení akné či kožních zánětů. 

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku a lehce rozetřete.

Skladování: Skladujte v chladu.

Tip: Při dlouhodobém používání ve větším množství může pokožku vysušovat, vhodnější je proto míchat jej s jinými druhy rostlinných olejů lisovaných za studena, např. mandlovým nebo meruňkovým.

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika