BiOOO Sojovo-kokosová svíčka Mandarinka a Máta 170 ml

BiOOO Sojovo-kokosová svíčka Mandarinka a Máta 170 ml

288
Skladem u dodavatele
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, OD Kotva > 5 ks / Praha, OC DBK > 5 ks / Praha, Palác Lucerna > 5 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 4 ks / Praha, Karlín > 1 ks

Svíčka ze 100% přírodních vosků intenzivně voní po mandarince a mátě.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Sojovo-kokosová svíčka Mandarinka a Máta BiOOO je vyrobena ze 100% přírodních vosků. Potěšte se její sladce svěží vůní mandarinky a máty a roztomilým vzhledem dosaženým přírodním zdobením nebo udělejte radost svým blízkým a darujte ji. Díky skleničce s uzavíráním ji lze uchovat přesně pro ty pravé chvíle a pokaždé si plně užít intenzivní zážitek.

Svíčka je vyrobena z kombinace sójového a kokosového vosku, které vám zajistí jednak až 3x delší dobu hoření oproti parafínu a rovněž také intenzivnější a dlouhotrvající vůni. Přírodní vosky navíc nevytvářejí tolik kouře jako parafín, což znamená, že vypouštějí méně škodlivých emisí do vzduchu. Tyto vosky mají také znatelně menší ekologický dopad než parafín, který je získáván z ropy.

BiOOO je privátní značka naší společnosti BiOOO.cz. Všechny produkty, které máme nyní nově v nabídce prošly přísným schvalovacím procesem a nabízí to nejlepší z přírodní kosmetiky. 

Ostatní kategorie: VÁNOČNÍ DÁRKY

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?