MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Knihy Šťávy a míchané nápoje z přírody, D.Frej a R.Zrůstková 215 stran

Knihy Šťávy a míchané nápoje z přírody, D.Frej a R.Zrůstková 215 stran

369
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Zajímá vás, jaké účinky na zdraví mají čerstvé šťávy a smoothies? Jak na ně správně vybírat suroviny? Pak je tato publikace přesně pro vás.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Ovocné šťávy neboli smoothies jsou jednoduchým a příjemným způsobem, jak do našeho těla dostatpotřebné živiny a vitaminy,které nám dnes často chybí. Kniha Šťávy a míchané nápoje z přírody MUDr. Davida Freje a Radmily Zrůstkové je plnáoriginálních a chutných receptůpro přípravu šťáv a smoothies, které si můžete doma velmi snadno připravit.

Domácíšťávy a smoothiesjsou skvělou volbou pro to, abychom získali všechny látky důležité pro naše zdraví. V jedné sklenici čerstvého míchaného nápoje nebo šťávy najdete až 3 porce ovoce a zeleniny. Tyto nápoje jsou výborným prostředkemprevence civilizačních onemocnění, odlehčí trávení, celkověozdraví tělo i mysla dodají chybějící energii,vitaminy, minerály a antioxidanty.Na stránkách knihy najdete informace o účincích čerstvých nápojů, obecné tipy na to, jaké potraviny do šťáv a smoothies vybírat, i recepty podle konkrétního zaměření, například pokud trpíte na bolesti hlavy, vyrážky nebo potřebujete své tělo detoxikovat a podobně.

Složení:

Papír
Z blogu (2)

Jak připravit to nejlepší smoothie

Lepší sex díky veganství

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Papír