Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Šťávy a míchané nápoje z přírody, D.Frej a R.Zrůstková 215 stran

Šťávy a míchané nápoje z přírody, D.Frej a R.Zrůstková 215 stran

Zajímá vás, jaké účinky na zdraví mají čerstvé šťávy a smoothies? Jak na ně správně vybírat suroviny? Pak je tato publikace přesně pro vás.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ovocné šťávy neboli smoothies jsou jednoduchým a příjemným způsobem, jak do našeho těla dostatpotřebné živiny a vitaminy,které nám dnes často chybí. Kniha Šťávy a míchané nápoje z přírody MUDr. Davida Freje a Radmily Zrůstkové je plnáoriginálních a chutných receptůpro přípravu šťáv a smoothies, které si můžete doma velmi snadno připravit.

Domácíšťávy a smoothiesjsou skvělou volbou pro to, abychom získali všechny látky důležité pro naše zdraví. V jedné sklenici čerstvého míchaného nápoje nebo šťávy najdete až 3 porce ovoce a zeleniny. Tyto nápoje jsou výborným prostředkemprevence civilizačních onemocnění, odlehčí trávení, celkověozdraví tělo i mysla dodají chybějící energii,vitaminy, minerály a antioxidanty.Na stránkách knihy najdete informace o účincích čerstvých nápojů, obecné tipy na to, jaké potraviny do šťáv a smoothies vybírat, i recepty podle konkrétního zaměření, například pokud trpíte na bolesti hlavy, vyrážky nebo potřebujete své tělo detoxikovat a podobně.

Ostatní kategorie: Knihy

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?