Prohlédněte si vaše seznamy přání

Barbara Hofmann Štětec na bázi, plochý

Foundation Brush, flat clamp

Barbara Hofmann Štětec na bázi, plochý

Foundation Brush, flat clamp

Plochý syntetický štětec s luxusní rukojetí ze sekvojového dřeva napomáhá precizní aplikaci podkladové báze i tekutého make-upu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Plochý syntetický štětec Barbara Hofmann s luxusní rukojetí ze sekvojového dřeva napomáhá precizní aplikaci podkladové báze i tekutého make-upu. Jemné štětiny spolehlivě rozetřou a zapracují bázi do pleti a vytvoří tak perfektní sjednocený vzhled pokožky. Oproti nanášení prsty spotřebujete méně báze, docílíte preciznější aplikace a zároveň pokožku zbytečně neumastíte prsty.

Plochý štětec do pleti perfektně zapracuje nejen podkladovou bázi, ale také tekutý make-up. Jemné syntetické štětiny do sebe krémový produkt neabsorbují, můžete tak použít menší množství báze či make-upu než obvykle a přitom docílíte dokonalého sjednoceného vzhledu pleti. Syntetické štětiny jsou velice jemné, pokožku zbytečně nedráždí ani neškrábou, což ocení obzvláště majitelky citlivé pokožky náchylné k častému začervenání.

Kromě toho, precizně zastřižené štětiny a 16 centimetrů dlouhá sekvojová rukojeť zaručí perfektní a také snadnou aplikaci. Dřevěná rukojeť perfektně padne do každé ruky a udělá z líčení příjemný rituál. Navíc, štětec ze syntetických chlupů je zárukou nejenom snadného a kvalitního líčení, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Použití: Malé množství báze či make-upu naneste na hřbet ruky. Zapracujte jej do štětce a aplikujte rovnoměrně na obličej.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Barva: hnědá

Výrobce: Barbara Hofmann GmbH, Kautz 50 , 36103, Flieden, Německo , tel: +490666196320

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sekvojové dřevo, Syntetické štětiny

Produktové řady: Barbara Hofmann Redwood Vegan

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?