Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

puroBIO cosmetics Štětec na konturování 11 1 ks

puroBIO cosmetics Štětec na konturování 11 1 ks

Certifikáty: CCPB
Balení:
474
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Zkosený štětec je skvělý pro aplikaci sypkých i kompaktních produktů. Díky hustým štětinám je perfektní pro nanášení bronzeru a vykonturování obličeje. Hodí se i pro aplikaci tvářenky či rozjasňovače.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Zkosený konturovací štětec PuroBIO je skvělý pro aplikaci sypkých i kompaktních produktů. Díky hustým šikmo zastřiženým štětinám je perfektní pro nanášení bronzeru a vykonturování obličeje. Hodí se ale i pro aplikaci tvářenky či rozjasňovače.

Se zkoseným konturovacím štětcem se příjemně pracuje díky kvalitním jemným syntetickým štětinám. Štětec je tak vhodný pro vegany i pro ženy s citlivou jemnou pokožkou. I přes svou jemnost jsou štětiny dostatečně husté, aby nabraly dostatek produktu a precizně jej nanesly na vybrané partie obličeje. Štětec je skvělý jak pro konturování obličeje, tak i pro zvýraznění tváří.

Použití: Štětcem naberte malé množství bronzeru a aplikujte jej na vybrané partie obličeje, obzvlášť na spánky a pod lícní kosti. Lehce rozetřete do ztracena. Štětec můžete použít na kompaktní, sypké i krémové produkty.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Složení:

Syntetická vlákna, dřevo
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

Syntetická vlákna, dřevo