Barbara Hofmann Štětec na oční stíny 16 cm

Eyeshadow Brush

Barbara Hofmann Štětec na oční stíny 16 cm

Eyeshadow Brush

  • Bez DPH 136 Kč

Jemný syntetický štětec na oční stíny s luxusní rukojetí z bambusového dřeva precizně nanáší kompaktní i sypké oční stíny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemný syntetický štětec na oční stíny Barbara Hofmann s luxusní rukojetí z bambusového dřeva precizně nanáší kompaktní i sypké oční stíny. Navíc, štětec lze bez obav použít pro líčení na mokro i na sucho. Se štětcem se snadno manipuluje díky hustým syntetickým štětinám, které jsou zárukou nejenom pohodlné aplikace, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Syntetický štětec na oční stíny je základem každé kosmetické výbavy. Spolehlivě nanese sypký i kompaktní stín na celé oční víčko. Za jeho pomoci lze stíny míchat a vytvořit tak výrazné kouřové líčení. Se štětcem se velice snadno manipuluje díky jemným syntetických chlupům i 16 centimetrů dlouhé rukojeti z bambusového dřeva. Ta perfektně padne do každé ruky a přinese potěšení z každého líčení.

Hustý štětec na oční stíny je vyroben z těch nejjemnějších štětin, které spolehlivě nanesou kompaktní i sypké stíny a zároveň pokožku zbytečně nedráždí a neškrábou, což ocení obzvláště majitelky citlivé jemné pokožky.

Použití: Štětcem naberte potřebné množství očních stínů a aplikujte je na pohyblivé oční víčko. Pro snadnější manipulaci můžete štětec mírně namočit vodou.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bambusové dřevo, Syntetické štětiny

Barva: béžová

Produktové řady: Barbara Hofmann Bamboo Vegan

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Barbara Hofmann GmbH, Kautz 50, 36103 Flieden Německo, tel: +490666196320, http://www.barbarahofmann.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

super / Sandra 8. 7. 2016 16:48

Štětec jsem si koupila na základě doporučení prodavačky v obchodě a jsem spokojená. Samozřejmě hned po příchodu domů jsem ho musela vyzkoušet a funguje dobře na sypké stíny i na tekutý rozjasňovač. Za mě spokojenost a doporučuji :-) Jinak musím pochválit prodavačku( škoda, že nevím jméno), kdyby takových bylo více, neexistovaly by nepovedené nákupy :)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?