Barbara Hofmann Štětec na pudr, tmavý 22,5 cm

Powder Brush

Barbara Hofmann Štětec na pudr, tmavý 22,5 cm

Powder Brush

  • Bez DPH 340 Kč

Syntetický štětec na pudr s luxusní rukojetí z tmavého sekvojového dřeva vhodný pro aplikaci kompaktního i sypkého pudru je základem každé kosmetické výbavy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Syntetický štětec na pudr Barbara Hofmann s luxusní rukojetí z tmavého sekvojového dřeva vhodný pro aplikaci kompaktního i sypkého pudru je základem každé kosmetické výbavy. Se štětcem se velice snadno pracuje díky hustým precizně zastřiženým štětinám. Je tak vhodný pro zkušené milovnice kosmetiky i pro začátečnice s líčením.

22,5 centimetrů dlouhý štětec je vyroben z velice jemných syntetických štětin, které spolehlivě naberou pudr a precizně jej aplikují na pokožku. Pouze vhodný štětec totiž pudr správně nanese a dělá to, co má. Zafixuje make-up, pokožku zmatní či naopak projasní, ale nevytvoří na pleti viditelný nános. Umělá vlákna jsou důkazem nejenom snadné a pohodlné aplikace, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí a zvířatům.

Jednoduchou a příjemnou manipulaci také zaručuje hladká rukojeť, vyrobená ze sekvojového dřeva, která perfektně padne do ruky. Díky syntetickým štětinám je štětec báječně jemný, při aplikaci neškrábe, ani pokožku zbytečně nedráždí. Naopak, nanese klasický či minerální pudr v lehké vrstvě, která zakryje nedokonalosti a zmatuje pokožku a zároveň vytvoří přirozené jemné líčení.

Použití: Štětcem naberte malé množství pudru, přebytečný produkt lehce sklepněte a krouživými pohyby přepudrujte obličej.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sekvojové dřevo, Syntetické štětiny

Barva: hnědá

Produktové řady: Barbara Hofmann Redwood Vegan

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Barbara Hofmann GmbH, Kautz 50, 36103 Flieden Německo, tel: +490666196320, http://www.barbarahofmann.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

štětec na pudr B.H / Blanka 3. 4. 2016 14:50

...nejsou i v kratším provedení,do kabelky dlouhý,děkuji za odpověď BlaMazač...

obr :) / Irena 19. 4. 2016 00:26

Štětec jsem zakoupila v lákavě slevě :). Je krásný, jemňoučký, příjemný, ale na mě až moc. Neklade žádný odpor, jen pokožku lehce hladí a pudr tedy nelze nijak do pleti zapracovat. Také je opravdu velký, takže na cestování není moc vhodný.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?