Barbara Hofmann Štětec na rty 15,5 cm

Lip Brush

Barbara Hofmann Štětec na rty 15,5 cm

Lip Brush

  • Bez DPH 112 Kč

Syntetický štětec na rty s luxusní rukojetí z bambusového dřeva je výborným pomocníkem pro nanesení výrazných rtěnek i pro konturování rtů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Syntetický štětec na rty Barbara Hofmann s luxusní rukojetí z bambusového dřeva je výborným pomocníkem pro nanesení výrazných rtěnek i pro konturování rtů. Díky štětci nanesete na rty pouze potřebné množství růže a dokonale jej rozetřete, což zaručí perfektní dlouhodobou výdrž barvy. Se štětcem se snadno manipuluje díky hustým syntetickým štětinám, které jsou zárukou nejenom pohodlné aplikace, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Jemný štětec na rty lehce nanáší rtěnku i lesk díky hustým precizně zastřiženým syntetickým štětinám. Ty spolehlivě aplikují produkt, rovnoměrně jej rozetřou a docílí tak perfektního dlouhotrvajícího líčení. Štětec se snadno používá nejenom díky jemným štětinám, ale také 15,5 centimetru dlouhé rukojeti. Perfektně tak padne do každé ruky a udělá z každého líčení příjemný zážitek.

 

Použití: Za pomoci štětečku naberte potřebné množství rtěnky či lesku a rovnoměrně naneste na rty.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Bambusové dřevo, Syntetické štětiny

Barva: béžová

Produktové řady: Barbara Hofmann Bamboo Vegan

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Barbara Hofmann GmbH, Kautz 50, 36103 Flieden Německo, tel: +490666196320, http://www.barbarahofmann.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?