Barbara Hofmann Štětec na rty, do kabelky 11 cm

Lip Brush, retractable

Barbara Hofmann Štětec na rty, do kabelky 11 cm

Lip Brush, retractable

  • Bez DPH 203 Kč

Praktický skládací syntetický štětec na rtěnku se díky svým malým rozměrům vejde do každé kabelky a spolehlivě pomůže upravit líčení kdykoliv během dne.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Praktický skládací syntetický štětec na rtěnku Barbara Hofmann se díky svým malým rozměrům vejde do každé kabelky a spolehlivě pomůže upravit líčení kdykoliv během dne. Jemný štětec precizně nanese výraznou rtěnku i vykonturuje obrys rtů, lze jej použít ale i pro aplikaci lesku. Se štětcem se snadno manipuluje díky hustým syntetickým štětinám, které jsou zárukou nejenom pohodlné aplikace, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Skládací štětec nezabere mnoho místa a můžete jej tak mít neustále po ruce. Jemné syntetické štětiny snadno a zároveň spolehlivě nanesou krémové rtěnky, tekuté lesky a vytvoří i tenkou konturku. Se štětcem se velice snadno manipuluje nejenom díky precizně zastřiženým štětinám, ale také 11 centimetrů dlouhé kovové rukojeti. Ta je vyrobena z odolného kovu, který v pořádku přečká i časté přenášení v kabelce.

Použití: Za pomoci štětečku naberte potřebné množství rtěnky či lesku a rovnoměrně naneste na rty.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Syntetické štětiny

Barva: stříbrná

Produktové řady: Barbara Hofmann Bamboo Vegan

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Barbara Hofmann GmbH, Kautz 50, 36103 Flieden Německo, tel: +490666196320, http://www.barbarahofmann.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?