Prohlédněte si vaše seznamy přání

puroBIO cosmetics Štětec na spojování očních stínů 08 1 ks

puroBIO cosmetics Štětec na spojování očních stínů 08 1 ks

Certifikáty: CCPB
Balení:
299
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Štětec na spojování očních stínů vám pomůže dotáhnout oční make-up k dokonalosti. Kulatý štětec spojí ostré přechody mezi jednotlivými odstíny, rozetře okraje a zapracuje barvy pro jednolitý vzhled.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Štětec na spojování očních stínů PuroBIO vám pomůže dotáhnout oční make-up k dokonalosti. Syntetické štětiny si poradí s kompaktními i sypkými minerálními produkty. Jemné syntetické štětiny mají hustou a pevnou strukturu pro kvalitní líčení. Štětec je vyroben ze 100% hypoalergenního materiálu, a je tak vhodný i pro citlivou pleť. Navíc neobsahuje žádné složky živočišného původu, pro což ho jistě ocení také vegani.

Jemný kulatý štětec lehce spojí ostré přechody mezi jednotlivými odstíny, rozetře okraje a zapracuje barvy do sebe pro dokonalý vzhled. Oceníte jej ale i pro lehkou aplikaci tmavšího stínu do záhybu oka.

Použití: Naberte malé množství sypkého či kompaktního produktu a použijte pro rozmazání ostrých přechodů mezi jednotlivými odstíny.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Složení:

dřevo, Syntetické štětiny
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

dřevo, Syntetické štětiny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?