Barbara Hofmann Štětec na tvářenku, do kabelky 12,5 cm

Blush Brush, rectractable

Barbara Hofmann Štětec na tvářenku, do kabelky 12,5 cm

Blush Brush, rectractable

  • Bez DPH 340 Kč

Malý štětec na tvářenku díky praktickému skládacímu obalu nezabere skoro žádné místo a tak se spolehlivě vejde do každé kabelky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Malý štětec na tvářenku Barbara Hofmann díky praktickému skládacímu obalu nezabere skoro žádné místo a tak se spolehlivě vejde do každé kabelky. Štětec je vyroben z velice jemných syntetických chlupů, které precizně nanesou produkt a zároveň pokožku zbytečně nedráždí ani neškrábou. Štětec je jemný a zároveň hustý, spolehlivě nabere potřebné množství růže a lehce jej nanese na jablíčka tváří. Štětec lze použít nejen na kompaktní a minerální tvářenku, ale také na bronzer.

Kulatý skládací štětec na tvářenku je praktickým pomocníkem pro upravení líčení kdykoliv během dne. Vzhledem k zanedbatelné velikosti se vejde do každé kabelky a bude vám při ruce, kdykoliv jej budete potřebovat. Obal je vyroben z odolného materiálu, který vydrží i pravidelné přenášení a navíc velice pěkně vypadá. Štětec se pohodlně používá nejen díky jemným syntetickým chlupům, ale také 12,5 centimetrů dlouhé kovové rukojeti.

Precizně zastřižené štětiny nanesou tvářenku přesně tam, kde má být a vytvoří tak dokonalé kontury obličeje. Vzhledem ke kulatému tvaru štětce jej lze použít pro aplikaci sypké i kompaktní tvářenky či bronzeru, ale v případech nutnosti i pudru. Štětec ze syntetických chlupů je zárukou nejenom snadného a kvalitního líčení, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Použití: Štětcem naberte malé množství tvářenky, přebytečný produkt lehce sklepněte a aplikujte na jablíčka tváří.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Syntetické štětiny

Barva: stříbrná

Produktové řady: Barbara Hofmann Bamboo Vegan

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Barbara Hofmann GmbH, Kautz 50, 36103 Flieden Německo, tel: +490666196320, http://www.barbarahofmann.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?