Desert Essence Stylingové kokosové mléko na vlasy 190 ml

Desert Essence Stylingové kokosové mléko na vlasy 190 ml

Skladem 1 - 2 ks

Stylingové mléko účes vytvaruje, vyživí vlas a navíc vás zahalí do exotické vůně kokosu. Mléko je výživné a hydratační, ochrání vlas před poškozením při fénování či žehlení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Stylingové mléko na vlasy Dessert Essence váš účes dokonale vytvaruje, vyživí vlas od kořínku po koneček a navíc vás zahalí do exotické vůně kokosu. Díky vysokému podílu kokosového oleje je stylingové mléko vysoce výživné a hydratační a navíc ochrání vlas před poškozením při fénování či žehlení.

Kokosový olej je hotový kosmetický zázrak. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin a množství vitamínů vlas vyživuje, uhlazuje a posiluje jeho strukturu. I jemné nepoddajné vlasy tak získají na síle a objemu.

O lesk a pružnost se postarají výtažky z juky a opuncie. Ty jsou bohaté na antioxidanty, které chrání vlas před třepením či jiným mechanickým poškozením. Díky stylingovému mléku si můžete vlasy bez obav vysoušet či natáčet podle libosti. Vlasy zůstanou jemné, pevné a přirozeně lesklé.

Použití: Malé množství stylingového mléka o velikosti oříšku naneste rovnoměrně do délek vlasů. Můžete aplikovat na suché vlasy i na vlhké vlasy před finální úpravou.

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007, 11788 Hauppauge, New York Spojené Státy Americké, www.desertessence.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?