Desert Essence Stylingové kokosové mléko na vlasy 190 ml

Desert Essence Stylingové kokosové mléko na vlasy 190 ml

(4 hodn.)
394
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks / Praha, Karlín > 2 ks

Krém na vlasy Stylingové mléko účes vytvaruje, vyživí vlas a navíc vás zahalí do exotické vůně kokosu. Mléko je výživné a hydratační, ochrání vlas před poškozením při fénování či žehlení.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení4
Položit dotaz
Popis produktu

Stylingové mléko na vlasy Dessert Essence váš účes dokonale vytvaruje, vyživí vlas od kořínku po koneček a navíc vás zahalí do exotické vůně kokosu. Díky vysokému podílu kokosového oleje je stylingové mléko vysoce výživné a hydratační a navíc ochrání vlas před poškozením při fénování či žehlení.

Kokosový olej je hotový kosmetický zázrak. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin a množství vitamínů vlas vyživuje, uhlazuje a posiluje jeho strukturu. I jemné nepoddajné vlasy tak získají na síle a objemu.

O lesk a pružnost se postarají výtažky z juky a opuncie. Ty jsou bohaté na antioxidanty, které chrání vlas před třepením či jiným mechanickým poškozením. Díky stylingovému mléku si můžete vlasy bez obav vysoušet či natáčet podle libosti. Vlasy zůstanou jemné, pevné a přirozeně lesklé.

Použití: Malé množství stylingového mléka o velikosti oříšku naneste rovnoměrně do délek vlasů. Můžete aplikovat na suché vlasy i na vlhké vlasy před finální úpravou.

Kosmetika Desert Essence je převážně v bio kvalitě a její naprosto přírodní složení zaručuje výbornou mycí schopnost, výsledný efekt i vůně. 

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Z blogu1

Nový rok v New Yorku

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Produkt doslova o ničem / Romana 30. 5. 2021 08:12

Toto mléko sice krásně kokosově voní, ale to je celá služba, kterou splní. S vlasy neudělá vůbec nic. Když uschne, nepoznáte kromě vůně, že jste cokoliv použili.

Spokojenost / Veronika 21. 1. 2019 11:45

Super věc na vlnité vlasy se sklonem ke krepatění, hezky uhladí a vlasy nelítají a drží. Navíc úžasně voní po kokosu.

Spokojenost / Kristýna 18. 8. 2021 08:20

Krásná vůně. Výborně funguje na kudrnaté vlasy.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?