Siddhalepa Sůl do koupele Refreshing, Ayurveda Luxury Spa 100 g

Siddhalepa Sůl do koupele Refreshing, Ayurveda Luxury Spa 100 g

  • Bez DPH 165 Kč

Ajurvédská sůl do koupele Refreshing osvěžuje a povzbuzuje unavené tělo i mysl. Obsahuje výtažky z bylin a ovoce, které pomáhají odplavovat únavu z namožených svalů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ajurvédská sůl do koupele Refreshing Siddhalepa z řady Ayurveda Luxury Spa osvěžuje a povzbuzuje unavené tělo i mysl. Obsahuje výtažky z bylin a ovoce, které pomáhají odplavovat únavu z namožených svalů a zároveň oživovat pokožku. Sůl v kombinaci s horkou vodou pomáhá změkčovat a odstraňovat odumřelé pleťové buňky, otevírá a pročišťuje póry. Připravuje tak pokožku na účinnější vstřebávání výživných látek z obsažených bylin.

Obsažené výtažky plodů guáve, esenciální oleje z citronové trávy a limetky dodávají koupelové soli příjemnou osvěžující vůni. Ta působí aromaterapeuticky a dodává energii, podporuje koncentraci a zahání špatnou náladu. Zároveň uvolňuje a pomáhá zmírňovat bolest namožených svalů po těžké fyzické námaze.

Po koupeli bude vaše mysl odpočatá a pokožka celého těla příjemně vláčná, měkká a zároveň vypnutá. Citrusová vůně jemně zahalí celé vaše tělo a dopřeje přetrvávající pocit svěžesti a povzbuzení.

Použití: Do teplé lázně přidejte 2-3 polévkové lžíce soli a nechte ji rozpustit. V koupeli setrvejte nejméně po 20 minut. Občasná masáž pokožky zvýší cirkulaci krve v těle a dosáhnete tím i lepších výsledků.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Citrus Aurantifilia Extract, Cymbopogon Citratus, Psydium Guajava Extract

Barva: bílá

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products

Složení: bez parfemace, vhodné pro vegany

Specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce: Hettigoda Group, 33/3 Sri Dharmarama Road, Ratmalana Srí Lanka, www.siddhalepa.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?