Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

English Tea Shop Super ovocný čaj, bio

English Tea Shop Super ovocný čaj, bio

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Čaj kombinuje osvěžující chladivou chuť máty spolu s nasládlým karamelovým rooibosem a voňavým lesním ovocem. Čaj si můžete užít v horké o ledové podobě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čaj Super Berries English Tea Shop kombinuje osvěžující chladivou chuť máty spolu s nasládlým karamelovým rooibosem a voňavým lesním ovocem. Tato jemná ovocno-bylinková chuť potěší nejednoho milovníka čaje. Navíc, díky praktickým čajovým sáčkům si tuto výbornou osvěžující chuť můžete užít kdykoliv a kdekoliv.

Základ čaje tvoří ibiškový květ, který má příjemnou nasládlou chuť. Ibišek je bohatý na množství vitaminu C. Vitamin C podporuje normální imunitní funkce, podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem a napomáhá udržet normální tělesnou energii. Ibiškový květ ve spojení s karamelovou chutí rooibosu vytváří jedinečnou nasládlou kombinaci, která se snoubí s voňavými kousky malin, jahod a borůvek a je zakončena lehkým nádechem máty.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vařící vody a nechte 4-5 minut louhovat. Podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je výborný i pro přípravu domácího ledového čaje. 6 čajových sáčků zalijte 1 litrem vařící vody, nechte louhovat 4-5 minut. Sáčky vyjměte, dochuťte cukrem či medem, přilijte dalšího 0,5 l chladné vody a dejte vychladit do lednice. Před podáváním můžete přidat kostky ledu a čerstvé ovoce.

Upozornění: Nekonzumujte, pokud trpíte alergií či přecitlivělostí na ibišek!

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?