English Tea Shop Super ovocný čaj, bio

English Tea Shop Super ovocný čaj, bio

Čaj Super Berries kombinuje osvěžující chladivou chuť máty spolu s nasládlým karamelovým rooibosem a voňavým lesním ovocem. Čaj si můžete užít v horké o ledové podobě.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čaj Super Berries English Tea Shop kombinuje osvěžující chladivou chuť máty spolu s nasládlým karamelovým rooibosem a voňavým lesním ovocem. Tato jemná ovocno-bylinková chuť potěší nejednoho milovníka čaje. Navíc díky praktickým čajovým sáčkům si tuto výbornou osvěžující chuť můžete užít kdykoliv a kdekoliv.

Základ čaje tvoří ibiškový květ, který má příjemnou nasládlou chuť. Ibišek je bohatý na množství vitaminu C. Vitamin C podporuje normální imunitní funkce, podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem a napomáhá udržet normální tělesnou energii. Ibiškový květ ve spojení s karamelovou chutí rooibosu vytváří jedinečnou nasládlou kombinaci, která se snoubí s voňavými kousky malin, jahod a borůvek a je zakončena lehkým nádechem máty.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2 l čerstvě převařené vařící vody a nechte 4-5 minut louhovat. Podle chuti oslaďte třtinovým cukrem či medem.

Tip: Čaj je výborný i pro přípravu domácího ledového čaje. 6 čajových sáčků zalijte 1 litrem vařící vody, nechte louhovat 4-5 minut. Sáčky vyjměte, dochuťte cukrem či medem, přilijte dalšího 0,5 l chladné vody a dejte vychladit do lednice. Před podáváním můžete přidat kostky ledu a čerstvé ovoce.

Upozornění: Nekonzumujte, pokud trpíte alergií či přecitlivělostí na ibišek!

Super ovocný čaj, bio je součástí balení:

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?