Terranova Health Synergie pro klouby - Glukosamin, Boswellia, MSM 50 ks

Glucosamine, Boswellia & MSM Complex

Terranova Health Synergie pro klouby - Glukosamin, Boswellia, MSM 50 ks

Glucosamine, Boswellia & MSM Complex

519
Skladem > 50 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, OC DBK > 5 ks / Praha, OD Kotva > 4 ks / Praha, Palác Lucerna > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks

Synergie pro klouby obsahuje glukosamin, organickou síru a další látky, které prospívají zdraví kloubů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Synergie pro klouby - Glukosamin, Boswellia, MSM Terranova Health (Glucosamine, Boswellia & MSM Complex) je doplněk stravy, který podporuje přirozené funkce našich kloubů.

Glukosamin je přirozenou součástí kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. MSM je důležitá výživová látka při stavbě pojivových tkání a kloubních chrupavek, je zdrojem organicky vázané síry. V doplňku stravy je obsažený glukosamin, který poskytuje úlevu bolavým kloubům. Synergii pro klouby je vhodné užívat také v případě artrózy, kdy dochází vlivem přetěžování k opotřebení kloubní chrupavky. V případě artritidy je zapotřebí kvalitní kloubní výživa, která obsahuje již výše zmíněný glukosamin, MSM a kadidlovník. Tyto látky mají blahodárné účinky na kloubní mazivo a celkovou regeneraci kloubů. 

Pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata - kadidlovník - je více než 5000 let používána ajurvédou, přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů. Kurkuma příznivě ovlivňuje trávení a činnost jater. Zázvor napomáhá normálnímu trávení, přispívá ke správné činnosti kardiovaskulárního systému a má vliv na hladinu cukru v krvi. Kopřiva příznivě ovlivňuje stav kostí, vlasů a nehtů. Udržujte vaše klouby zdravé a ulevte si od bolesti kolen.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Obsah superpotravin v tomto produktu: KADIDLO - ZÁZVOR - KURKUMA

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně spolu s jídlem.

Upozornění: Obsahuje stopy celeru. Není určeno proděti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita, Pro babičku a tetičku, Pro dědečka a strýčka, Tipy na dárky pro dědečka

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Dna – pomozte si přírodně od bolesti kloubů

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?