Terranova Health Synergie proti únavě - ašvaganda, hořčík, rozchodnice 50 ks

Smooth Synergy

Terranova Health Synergie proti únavě - ašvaganda, hořčík, rozchodnice 50 ks

Smooth Synergy

549
535
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás
Praha, Palác Lucerna > 5 ks / Praha, OC DBK > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks

Doplněk stravy přispívá ke správné činnosti nervové soustavy, snižuje únavu a vyčerpání.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Synergie proti únavě - ašvaganda, hořčík, rozchodnice Terranova Health podporuje zdraví nervového systému a napomáhá ke klidnému spánku. Snižuje únavu a vyčerpání a podporuje obranyschopnost. Pomáhá zmírňovat migrény, zvyšuje vitalitu a podílí se na správné činnosti nervové soustavy. Přispívá k duševní pohodě a dodává energii. Zlepšuje kognitivní činnosti, což zahrnuje koncentraci, paměť, pozornost, řečové schopnosti a prostorovou orientaci.

Smooth Synergy obsahuje adaptogeny, což jsou aktivní složky v určitých rostlinách, které ovlivňují, jak se tělo vypořádá se stresem, úzkostmi a únavou. Součástí složení je např. kořen ašvagandy (vitánie snodárná), což je adaptogenní bylina, která pomáhá zvládat stres a úzkost a tradičně se používá k celkové stimulaci organismu. Hořčík pomáhá snižovat únavu, uklidňuje, zlepšuje kvalitu spánku, zmírňuje svalové křeče a je důležitý pro správnou funkci nervového systému. Hraje také důležitou roli při regulaci hladiny hormonů, vápníku, draslíku a sodíku v těle. Rozchodnice neboli Rhodiola rosea je bohatá na antioxidanty, snižuje únavu a vyčerpání a příznivě ovlivňuje trávení.

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

BEZ PŠENICE – BEZ LEPKU – BEZ SÓJI – BEZ MLÉČNÝCH VÝROBKŮ – BEZ ŽELATINY – BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK – BEZ PŘÍDAVNÝCH LÁTEK – BEZ PŘIDANÉHO CUKRU – BEZ BAREV – BEZ PŘÍCHUTĚ – BEZ KONZERVANTŮ

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle denně s jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se užívat během těhotenství nebo kojení, pokud lékař neurčí jinak. Neužívejte pokud trpíte bipolární poruchou. Pokud užíváte antidepresivum nebo jiné předepsané léky, poraďte se před použitím tohoto produktu s lékařem.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Superpotraviny

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?